metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
frt ~frt (Gość)18.12.2017 16:53

Zapłacił w końcu preziowi? Czy u prezydenta święta będą na bogato?

857


mariano ~mariano (Gość)10.11.2017 00:13

Redaktor tzw. Gazety Trybunalskiej ponownie skazany prawomocnie. Kilka miesięcy temu otrzymał prawomocny wyrok karny w sprawie z powództwa "kolegów" dziennikarzy. W czwartek 9 listopada, Sąd Apelacyjny w Łodzi utrzymał wyrok I instancji Sądu Okręgowego w Piotrkowie w sprawie wytoczonej przez prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka. Sumując kary pieniężne, to pójdzie raczej z torbami, jak to się pięknie mówi, w czym może mieć swój udział m.in. komornik sądowy.

11316


infantylizm górą ~infantylizm górą (Gość)22.12.2017 00:49

Czy ten człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, że kiedy rusza kolejny proces przeciwko niemu, to nowy sędzia przychodzi na salę obrad już z wiedzą, kogo będzie sądził? Regułą jest, że kiedy ktoś został już ukarany, to pod akta nowej sprawy podpięte jest dossier, za co i kiedy delikwent poniósł karę, zarówno w sprawach cywilnych, jak i procesach karnych. I d... blada!

958


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)23.12.2017 16:31

Mam nadzieję że Pan Baryła pod te święta przebaczy Krzyśkowi Chojniakowi!!!

11100


SPOKOJNIE ~SPOKOJNIE (Gość)27.12.2017 11:40

SPOKOJNIE.Doczekamy się w Piotrkowie kilkudziesięciu procesów. Po niektórych przyjedzie o 5 rano ABW. Był już taki przypadek.

262


czytelnicy normalnych gazet ~czytelnicy normalnych gazet (Gość)25.12.2017 00:25

W wigilię MB składa ludziom życzenia świąteczne. Szczyt bezczelności, zakłamania, dwulicowości, obłudy i hipokryzji do potęgi szóstej.

10310


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)27.12.2017 11:09

Był Krzysiek Chojniak z opłatkiem u Baryły??? Wie ktoś???

1096


Kazik w odpowiedzi na apel redaktora o przekazywanie pomocy ~Kazik w odpowiedzi na apel redaktora o przekazywanie pomocy (Gość)20.12.2017 00:27

12 groszy, tylko nie płacz proszę
12 groszy w zębach tu przynoszę

Dziewiąty grosz stryjowi, nielicho się narobił
Co to za wegetarianin, co wpierdala schabowe?
Dziesiąty grosz dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi
Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę
Grosz cieciowi, może wpuści do budynku
Szósta noc bezsenna, amfetamina na rynku
Dwunasty grosz dla końców przeznaczam dla ciebie
Kocham cię i tak zostanie, kocham cię moje kochanie
Całe stado nawalone, ale praca wre
Wszyscy jarają szlugi, to jest temat długi
Siostra zbiera aktorów, brat wycina piłkarzy
A ja tylko gołe baby, jeśli gdzieś zauważę
Wpierw "Dezerter", potem radio, "Muzyczna Jedynka"
Kto się tam pokazuje, tego ja nie szanuję
I festiwal w Sopocie, jaki ochlaj i wyżerka
Ile kasy dać dziadowi o zniszczonych nerkach
A da mu, A da mu, cały czas ma długi
Nowa powieść science fiction: Jan Paweł 202
Jak powstają moje teksty, gdy mnie ktoś tak spyta
Zakurwię z laczka i poprawię z kopyta
12 groszy, tylko nie płacz proszę
12 groszy w zębach tu przynoszę

1129


stereo ~stereo (Gość)19.11.2016 16:49

Tradycyjną mszą hubertowską u Bernardynów, z pocztami sztandarowymi kół łowieckich okręgu piotrkowskiego Polskiego Związku Łowieckiego, myśliwi i sokolnicy zainaugurowali nowy sezon polowań.
Nie pojawił się jednak w kościele (a szkoda!) jeden taki trybunalski myśliwy, który wprawdzie nie poluje ze strzelbą po lasach, lecz od ponad roku grasuje po Piotrkowie, raniąc skutecznie ludzi słowem, a często nawet słowem ich zabijając.
Z tą różnicą, że myśliwy kładzie zdobycz jednym strzałem, natomiast ten "nasz", miejski kłusownik, nad ofiarami się znęca! A często wręcz, moralnie je flekuje.
"Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Dziwny ten świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie."
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/bez-sciemniania-slowem-zlym-jak-nozem,3922522,art,t,id,tm.html

BARYŁA profilowe.JPG

13216


samanta ~samanta (Gość)05.01.2018 22:27

Czy ktoś w ogóle czyta te jego pierdy?

9311


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat