metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sponsor wycieczek ~sponsor wycieczek (Gość)29.10.2016 20:31

Niech chojniak pamięta,że kij ma dwa końce,kiedyś się skończy jego panowanie i będzie wtedy biedny.

1228


97-300 97-300ranga28.10.2016 12:49

Będzie Ciebie to bardzo bolało , barełe. "tutaj" = Maria G.

2520


miara ~miara (Gość)29.10.2016 19:01

Nie tylko UM przewietrzć, ale przede wszystkim starostwo!

88


mam prośbę ~mam prośbę (Gość)29.10.2016 15:46

Panie PREZYDENCIE powinny panu wystarczyć same przeprosiny. A przy Pana umowie na pewno nie zlecenie 30tyś złotych to jest kpina ze zwyczajnych ludzi o których pan pdobno dba za takie pieniądze ja jestem w stanie zapewnić byt moim dzieciom na cały rok a PAN takie kwoty wydaj wciągu paru dni lekką ręką . Nie mam żalu do Pana że jest Pan cwańszy od emnie i każdy ma swoje miejsce ale stuknij się w łeb i nie prowokuj mas

1422


Piotrkowianin Piotrkowianinranga28.10.2016 19:02

Cytuję:
W piątek przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie rozpoczął się proces cywilny, który wydawcy „Gazety Trybunalskiej” Mariuszowi Baryle wytoczył prezydent


A dlaczego nie przed Sądem Rejonowym?

421


ares1 ~ares1 (Gość)28.10.2016 12:32

No proszę Tutaj posiłkujesz Pana Baryłę??? Skąd ja znam nazwisko Pana mecenasa ??? :)))

128


gość ~gość (Gość)29.10.2016 12:16

"Nakierowanie" przypuszczalnych 30 tys. złotych na rzecz Piotrkowianina świadczy dobitnie o tym że Szanowny Pan Prezydent miasta P.T. ma w polu widzenia tylko i wyłącznie jeden ulubiony .... stworzoną przez zakupy, transfery... armię zaciężną. Sztuczna ekstraklasa, bez zaplecza, bez wychowanków, bez młodzieży. Dlaczego te / na razie mowa o wirtualnych pieniądzach / nie zamierza NASZ PREZYDENT przekazać dla sportowo uzdolnionej młodzieży P.T. , dlaczego nie ufunduje stypendiów dla najbardziej uzdolnionych? , dlaczego za te /mocno wirtualne/ pieniądze piotrkowska młodzież nie pojedzie / może po raz pierwszy w życiu / na sportowe wakacje ? To pozostanie słodką tajemnicą Pana. K.Chojniaka ! Nie wiem dlaczego / albo może się domyślam / tyle kasy musi być ładowane w szczypiornistów. Jedno wiem.... kasą poziomu się nie kupi !

1021


. ~. (Gość)28.10.2016 20:58

30 tys. na rzecz klubu sportowego Piotrkowianin - w Piotrkowie są dwa kluby piłki ręcznej - to pokazuje, że dopóki Chojniak będzie prezydentem piłkarki nie mogą liczyć na wsparcie prezydenta miasta. Pewnie zakulisowo Pan Chojniak też lobbuje na rzecz tylko jednego klubu. Szkoda, bo mógłby zachować się w porządku i wspierać po trochu każdy klub.

1619


bolek ~bolek (Gość)29.10.2016 11:06

Czto to za zul w cylindrze?

213


wd ~wd (Gość)29.10.2016 01:22

Pan Baryła to bardzo, bardzo sprawiedliwy człowiek!

1036


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat