metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bez komentarza ~bez komentarza (Gość)22.03.2018 00:58

222 plusy, 2 minusy.

657


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)21.03.2018 01:39

Wyjechałem z Piotrkowa na zawsze kilka lat temu i jak do tej pory, to nie żałuję. Wczoraj trafiłem po raz pierwszy na Gazetę Trybunalską i zamieściłem komentarz. Kombatantem nie jestem, działaczem też nie byłem. Robiłem i robię swoje. Poglądy mam takie jakie mam.
Zaglądam czasem wirtualnie do rodzinnego miasta i tak trafiłem na Gazetę.
Mam wrażenie , że nic się nie zmienia. Gazeta skupia się głównie na tropieniu esbeków i komuchów, oraz wszystkiego co może mieć z tym związek. Czasem wystarczy jakiś podtekst.
Walką z prezydentem (wg. mnie kiepskim - w stylu Gierka) i radą miasta (marną i taką samą od lat). Gazeta tkwi w przeszłości i w zasadzie to podsyca konflikty i animozje. Nie próbuje budować społeczności przyszłego nowoczesnego miasta, które zna i rozumie przeszłość, ale idzie naprzód.
Opuszczając Piotrków zyskałem nową perspektywę. Nie jest dobrze.
Wiele z tych osób, będących bohaterami tekstów Gazety, znałem i zgodnie z prawami natury już długo tu nie pobędziemy. O czym wtedy będzie pisała Gazeta?

751


Camaro 5 ~Camaro 5 (Gość)20.03.2018 20:17

Ten gościu jest dziennikarzem??? Łomatkoboskoicórko.......

616


. ~. (Gość)27.02.2018 17:00

Ktoś wie jak skończyło się żebranie o pieniądze przez szanownego redaktora? Niestety moje 6 komentarzy na ten temat nie doczekało się publikacji, nie mówiąc o odpowiedzi, na stronie tej "poważnej" gazety. Może ktoś tutaj jest dobrze poinformowany i ma jakieś informacje na ten temat?

8710


Dżorbi ~Dżorbi (Gość)01.03.2018 11:01

A czy ktoś wie, czy zapłacił już Obszarnemu i Tyczyńskiej z Dziennika Łódzkiego? Za wielokrotne pomówienie dziennikarzy "7 Dni", którego dopuścił się z powziętym z góry zamiarem, ma zapłacić 4,5 tys. zł grzywny, dwa razy po 5 tys. zł nawiązki, oddać koszty adwokata (2.040 zł), uiścić opłatę sądową (450 zł) i opublikować na swój koszt cały wyrok na jednej z trzech pierwszych stron "Dziennika Łódzkiego". Sumując, to wychodzi 16.990 złotych, ale bez kosztów opublikowania wyroku, a to przecież też będzie okrągła sumka. Czyli łącznie około 20 patyków.

786


Pytajnik ~Pytajnik (Gość)02.03.2018 11:35

Zablokowane czy nie w końcu?

752


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)28.02.2018 13:48

Ale Wam Mariusz gra na nosach ha ha :)))

968


gość ~gość (Gość)01.03.2018 14:28

No dobrze, a czy panu prezydentowi Chojniakowi zapłacił już te 20 tys. zł zadośćuczynienia, 5 tys. zł w ramach zwrotu kosztów procesu i czy przeprosił go? Jest przecież prawomocny wyrok w tej sprawie.

605


Zanzi ~Zanzi (Gość)01.03.2018 12:16

A ten nieśmiertelny wątek nadal "kwitnie", to już prawie półtora roku. Tak trzymać epiotrkow ;)

552


Zanzi ~Zanzi (Gość)28.10.2016 12:36

Pan prezydent, będąc takim prezydentem, jakim jest, to musi mieć baardzo grubą skórę ;)

8363


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat