metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Litwor ~Litwor (Gość)22.09.2021 12:12

Znów w komentarzach wylew pseudo rad antyszczepionkowców. Fakty i statystyki działają przeciwko Wam - ok. 99% osób leżących w szpitalach COVIDowych to osoby nie zaszczepione. Faktów i oceny konieczności zaszczepienia żeby w końcu zdławić pandemię nie zmienicie hejtując na lewo i prawo!

717


V8 ~V8 (Gość)22.09.2021 21:55

Mnie złozyło w tamtym roku pod koniec września dokładnie w piątek wieczorem. Wit C 1,5 , 2gr co 2, 3 godziny, D3 około 200.000 UI + 400mcg K2 raz na dobę oraz B-OPTIMA + Cynk według ulotki, poniedziałek dzień wolnego, we wtorek zapomniałem o chorobie. Wniosek natomiast jest taki że żaden zastrzyk o nieznanych skutkach ubocznych w przyszłości do niczego nie jest mi potrzebny. Zdrówka wszystkim życzę!

62


ja ~ja (Gość)22.09.2021 12:40

Rozmawiałem dzisiaj z facetem, który był "ciężko" chory na covid... On i jego rodzina. A jakie miał pan objawy - pytam. No, ciężkie. Smaku nie miałem, czucia nie miałem!!! Pytam, a anginę ropną Pan znasz? Podobało się bardziej niż covid? Brak odpowiedzi....
To drążę temat dalej.
A kolkę nerkową, kiedy schodzą kamienie - znasz pan?
A rwę kulszową, podobną do kolki nerkowej?
A zwyczajną astmę oskrzelową???
I na tym skończyła się dyskusja...

115


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat