metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
X2 ~X2 (Gość)11.08.2019 13:30

Dla ZUS każdy z nas to symulant i oszust a oni występują w roli uzdrowicieli. Tak jak mój kuzyn pracuje w prywatnej firmie jesienią zapalenie płuc i oskrzeli dostaje antybiotyk i ma tylko dwa dni wolnego od szefa bo musi być obecny w pracy i chory jedzie do pracy biorąc antybiotyki. Co jakiś czas sytuacja się powtarza i jak tak się będzie leczył to nawet emerytury nie dożyje na własne zyczenie

92


gość ~gość (Gość)11.08.2019 14:22

Dobrze bo symulantow jest coraz to więcej.Jak tak to zabierać renty czy zwolnienia jak ktoś jest w stanie dorabiać,dac potrzebującym.

23


j. ~j. (Gość)11.08.2019 16:16

No przecież szemrane przysłowie mówi, że "każdy orze, jak może" i nasz katolicki naród jest w tym oraniu mistrzem, a ambony.... milczą o takich sprawach, jak zaklęte, no... chyba, że taki "oracz" byłby przypadkiem gejem, popierał in vitro, albo miał w kieszeni prezerwatywę, to by mu ksiądz palcem pogroził, ale jeśli ktoś jest po prostu zwykłym oszustem cwaniaczkiem, który okrada nas wszystkich, to nasz "Autorytet moralny" mało się tym interesuje, choć gdyby wrócić do źródeł, czyli do Ewangelii, to mogłoby się okazać, że oszustwo jest bardziej z tą Ewangelią sprzeczne, aniżeli np. antykoncepcja. Kiedyś podobno porządni ludzie oszustom nie podawali ręki, a dziś nawet wypada się tym pochwalić, jak to potrafimy np. wykiwać ZUS. Chyba tylko nam się należy już Koniec Świata, tak żeśmy tu wszystko spaskudzili swoją pazernością, chciwością, nikczemnością i brakiem przyzwoitości.

56


gość ~gość (Gość)11.08.2019 16:58

Krzysiek

00


gość ~gość (Gość)11.08.2019 17:43

Przez 5lat pracodawca nie dał mi urlopu.Nawet grosza mi za to nie zapłacił.I jak tu nie iść na lewe l4?

11


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)11.08.2019 20:49

Cały rok powinni sprawdzać a nie raz na jakiś czas.

10


gość ~gość (Gość)12.08.2019 09:47

Ja biorę L4 tylko na niedzielę

10


gość ~gość (Gość)12.08.2019 08:24

Kilka lat bez dłuższego urlopu, bez chorobowego wolne wyszarpywane po jednym dniu. Wieczne uwagi i problemy nawet po narodzinach dziecka pretensje. Mam nadzieję, że się zmieniło w dreszerze a po panu jerzym p. zostało wspomnienie

20


gość ~gość (Gość)12.08.2019 18:11

Szkoda ze i tak chodza na zwolnienua albo w wakacje albo przed swietami,i nie mozna sprawdzic mlodziesz nam choruje jak niewiem, hohoho

10


gość ~gość (Gość)12.08.2019 21:56

A mnie to wpisania bo od pensji odciągnaja 2.45 % beuro ubezpieczenia chorobowego co przez kilka lat się odłoży spora suma.... a jak zachowujesz to zaraz kotrola żeby aby ci grosza nie wypłacić

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat