metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_mkiolp ~go?ć_mkiolp (Gość)25.04.2021 14:27

Co tu dużo pisać - Polacy to brudasy...

83


Adamo ~Adamo (Gość)25.04.2021 14:36

Super! Brawo Wy! Oby więcej takich akcji.

101


EP ~EP (Gość)25.04.2021 15:49

Brawo Super akcja, mam nadzieję że śmieciarzy będą dotkliwiej karać

101


tuha ~tuha (Gość)25.04.2021 14:15

Prośba nagłaśniajcie takie akcje w mediach społecznościowych. Będzie na pewno więcej osób. Super inicjatywa jestem za :)

83


Meme ~Meme (Gość)25.04.2021 18:10

Najbardziej zaprzepaszczona inwestycja przez obecne władze Piotrkowa. Zamiast zrobić coś naprawdę pożytecznego, doprowadzić to do porządku, jakieś miejsce na konsumpcję zrobić, to lepiej w kościołach się non stop pojawiać i zatrudniać emerytki do miejskich spółek, które poprzez swoje działania stwarzają zagrożenie epidemiologiczne dla pracowników i ich rodzin.

91


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)25.04.2021 18:53

Taka akcja mogła by być na Brzeznickiej koło działek.Tam jest pełno puszek i butelek po piwku piją i rzucają gdzie popadnie..I dziadki jeżdżą na rowerach zygzakiem tam trzeba zrobić porządek.

30


Konfesjonał ~Konfesjonał (Gość)25.04.2021 14:54

W świętą niedzielę! Wstyd!

510


Jacooo ~Jacooo (Gość)25.04.2021 18:56

POpieram akcję!Żeby tylko kolegium co niektórzy zbieracze nie dostali za brak maseczek, bo przez ostatnie 6 lat donosicieli cała masa jest.

73


dekkers ~dekkers (Gość)25.04.2021 19:50

Nie dziwię się, że ludzie wyrzucają opony do lasu. Kilka dni temu u mnie na osiedlu był wywóz gabarytów. Wszędzie tam gdzie ktoś wystawił przed posesję opony lub inne części od samochodów (np zderzaki) nie zostały zabrane. Kilka miesięcy temu wywoziłem sam gabaryty do PSZOK - stary pęknięty zderzak samochodowy nie został przyjęty - powiedziano mi, że części samochodowych nie przyjmują. Pytam się gdzie mam to wyrzucić - oni nie wiedzą...

140


ja_cie_krence ~ja_cie_krence (Gość)25.04.2021 20:06

posprzątajcie przy okazji "śmieci" z osiedla wyzwolenia. Wtedy już na Bugaju nie będzie śmieci.

70


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat