metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Leszek ~Leszek (Gość)10.01.2018 14:38

Ja też nie daję na jachty Owsiaka z PO

1413


??? ~??? (Gość)10.01.2018 14:03

Nie wiem jak to jest, ale po twarzy na 100% można rozpoznać pisomatołka. Może mieszanka nienawiści, obłudy i hipokryzji jakoś im te facjaty rzeźbi?

209


też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)10.01.2018 09:16

Przypominam, że każdy kto poweźmie informację o nieprawidłowości tj. niegospodarności ma obowiązek zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa do prokuratury. Oczywiście dotyczy to również Pana Posła.
Jak dotąd nie słyszałem, żeby sztab WOŚP miał zarzuty prokuratorskie, byłoby o tym głośno.

304


halo5 ~halo5 (Gość)10.01.2018 14:04

Nie na Owsiaka, lepiej na najjaśniejszego Ojca Dyrektora!! ten to dopiero działa i pomaga !! ;)

84


gość ~gość (Gość)10.01.2018 13:45

A kto ufa jemu zenada

92


jo ~jo (Gość)10.01.2018 13:44

Kochani pro i anty!
Owsiakowa impreza to hucpa, w której uczestniczycie, bo chcecie czuć się kimś lepszym niż w rzeczywistości jesteście.
Wywalanie forsy na inne organizacje też bywa zwykłą hucpą. Wystarczy przyjrzeć się panu Rydzykowi i przypomnieć sobie akcję "ratowania" stoczni.
Nie możecie dawać i wspierać bez licytowania się, który z was lepszy i mądrzejszy? I bez darcia ryja?
A pan poseł, który robi sobie kampanię na krytykowaniu działań Owsiaka? Żenada.

91


gość ~gość (Gość)10.01.2018 09:01

Skoro orkiestra w 2015 zebrała około 53 mln, a w 2017 już wzrosło do około 105 mln i wszystko to dokonało się w okresie szalejącej tzw. ,, dyktatury " PIS to niech nam ten PIS rządzi do końca i jeden dzień dłużej to na koniec będą zbierane miliardy przy tak gwałtownym wzroście dobrobytu w społeczeństwie, które daje datki.

242


ds ~ds (Gość)10.01.2018 12:42

widac szanowny portal nie chce pokazywac postów w ktorych jest niechęc do orkiestry z logicznych powodów. liżcie cyce cenzorzy i wasza cwelowa akcje owsika

67


zdziwiona ~zdziwiona (Gość)10.01.2018 12:51

"Pomagam fundacjom lokalnym, np. tym z mojego Opoczna. I jestem spokojny." Zaściankowa postawa posła Rzeczpospolitej Polskiej godna pozazdroszczenia! Gratuluję Panu tego spokoju i dobrego samopoczucia. Zapomina Pan, że jest posłem RP, a nie tylko lokalnym działaczem swojej partii.

64


piotrkowianka z Targowej ~piotrkowianka z Targowej (Gość)10.01.2018 12:38

Wystarczy spojrzeć na jego twarz i ma się dosyć wszystkiego !!!!

74


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat