metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)12.08.2020 13:04

W 1920 roku Ukraińcy nie walczyli o niepodległość Polski, tylko o swoją własną. A to, że zostali później wykiwani to już kwestia polityki. Podobnie my nie biliśmy się podczas II wojny światowej o wolność świata, tylko o swoją niepodległość i też zostaliśmy sprzedani. A w ramach akcji braterstwa Ukraińcy mogliby wskazać, gdzie na Wołyniu znajdują się doły śmierci, bo ja nadal nie wiem gdzie znajdują się szczątki mojego dziadka a też chciałbym móc zapalić na grobie świeczkę.

100


www ~www (Gość)12.08.2020 12:05

Może Ukraińcy zapalą płomień "braterstwa" w tych miejscach gdzie UPA wymordowało Polaków?

140


gość ~gość (Gość)12.08.2020 16:53

Bardzo mi pachnie prowokacją i manipulacją OUN - UPA. Jak jest w to zamieszany Andrzej Seweryn i ambasador ukraiński w Polsce i podobne osoby, to polskie służby specjalne powinny mieć to pod ścisłą kontrolą i raczej należy być czujnym i ostrożnym. Niestety.

40


www ~www (Gość)12.08.2020 12:07

Jakoś na mapie nie zauważyłem Wołynia.

111


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat