metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość_rtjx ~gość_rtjx (Gość)26.09.2020 12:49

Poaptrzcie na zdjęcia po 100 latach wygląda to praktycznie tak samo. Ładna dzicz i zabita wieś.

66


gość ~gość (Gość)05.07.2020 11:34

Jeżeli już miałaby nastąpić likwidacja handlu w tym miejscu to czy miasto ma jakiś inny teren na który można przenieść targowisko? Nie liczę tu stadionu bo to teren prywatny...

191


oba. ~oba. (Gość)26.09.2020 15:15

Pani Agnieszka Warchulińska powinna już biegać w okolicy hali targowej z aparatem i czymś fajnym do nagrywania. Jest to najlepszy moment na kontynuację historii Piotrkowa. A i tytuł już prawie gotowy. "Hala Targowa i okolice -czas upadku" Oczywiście można tu zgrabnie dodać czas koronki....

123


gość ~gość (Gość)05.07.2020 13:20

Kupujom jajka po 20 groszy a sprzedajom po 80.Ja byłam ja widziałam

1113


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)26.09.2020 13:01

Sanację przetrzymało, okupację niemiecką przetrzymało, komunę przetrzymało, kapitalizm przetrzymało, Chojniaka rady już nie dało.

217


oba. ~oba. (Gość)26.09.2020 15:46

Kontynując. Ja osobiście jestem za utrzymaniem targowiska. Wielokrotnie oprócz ziemniaków inaczej kartofli ,pietruszki ,marchewki etc. kupowałem tzw. galanterię. Wiem ,że i wielu innych to czyniło. Chińskie ,japońskie. Majtki to majtki. Na d...ę trzeba założyć. Rozwalając /targowisko/ w takim tempie samorząd podcina sobie skrzydła gdyż w tym biednym w sumie mieście nic nie oferuje w zamian. Na 63 powiaty o takim statusie jak Piotrków zajmuje on jedno z ostatnich miejsc w tym rankingu. Ze względu na dochody miasta i jak na zarobki mieszkańców.

172


gość_ja ~gość_ja (Gość)26.09.2020 15:31

Nie chodzi o to czyja racja tylko o sposób rozwiazania tego problemu. Nie widziałem nawet ze stron władzy checi spotkania z mieszkancami kupcami kogoś ze strazy itd. To pokazuje ich arogancje i brak szacunku do mieszkańców. Widnieja tylko na liście płac, nic więcej. Ja się pod takim brakiem kultury nie podpisuje. Jesli dojdzie do jakiegoś referendum to sam zaciagne kogo tylko znam o odwolanie takich urzędników i burmistrza. Wstyd zeby tacy ludzie mnie piotrkowianina reprezentowali. Pozdrawiam.

173


gość_gość ~gość_gość (Gość)27.09.2020 08:28

Mamy przecież mądrych włodarzy oraz zawierzenie Matki Boskiej. Czy to mało? Przecież źle być nie może. A tak serio to jaki interes ma miasto w tym że samo pozbawia się wpływów do budżetu opłat za rezerwację? Nie wspominając że chce rozpieprzyć najbardziej dochodowe miejskie targowisko.

62


Barti ~Barti (Gość)27.09.2020 11:27

Był czas, gdy Balcerek ( na miejscu Focusa) tętnił życiem . Szpilki nie można było wcisnąć. Zadowoleni kupujący i sprzedający. Jednocześnie na hali targowej również kwitł handel. Komu to przeszkadzało? Komu zależy na tym, by cały czas sukcesywnie zabijać każdą inicjatywę poza systemem? Zlikwidowano mnóstwo małych sklepików, straganów poza rynkami również - były przed każdym większym spożywczakiem.

42


gość ~gość (Gość)05.07.2020 10:53

Niestety w ostatnich kilku latach Piotrków stacza się a nie rozwija jak w latach dwudziestych.
Szkoda, że wyborcy tego nie widzą.

223


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat