metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)05.07.2020 11:16

Czy to wstępniak do likwidacji handlu wokół hali - obecnej biedronki?
Zdaje się że ostatnie rozważania na temat zasadności handlu i uciążliwości dla mieszkańców to tylko przykrywka
Zapewne chodzi o to by właściciel hali mógł powiększyć swój biznes wg prezentowanej przed paru laty koncepcji Bogatemu zawsze mało i nie myśli o drobnych kramarzach dla których to utrzymanie rodzin
Widać władza ma w tym też interes a wykręca się uciążliwościami

207


cytat ~cytat (Gość)05.07.2020 12:23

"Zdaje się że ostatnie rozważania na temat zasadności handlu i uciążliwości dla mieszkańców to tylko przykrywka". Oczywiście, że przykrywka. Uciążliwość skyvana jest ignorowana.

144


cynik ~cynik (Gość)05.07.2020 09:08

"Czy miejsce to podzieli los targowiska przy Placu Targowym?"
Panie Redaktorze Stachaczyk nie potrzebnie Pan zadał to pytanie. Jak "specjaliści" z magistratu to podchwycą to... klękajcie narody. Czyli jak to kiedyś powiedział pewien kandydat na prezydenta RP spod Białegostoku "nie będzie nic"

127


gość ~gość (Gość)05.07.2020 13:55

Nieźle już wtedy amerykanie maczali we wszystkim palce. Budowali, halę targową, wieżę ciśnień i wiele innych obiektów w samym tylko Piotrkowie.

311


Bronisława ~Bronisława (Gość)05.07.2020 18:22

Ludzie mieszkający wokół hali ciągle narzekają, że hałas, że nie mogą parkować itd. Co oczywiście jest prawdą. Zatem siłą rzeczy targowisko na pewno niebawem będzie gdzieś przeniesione. I to nie dlatego, że władza tak chce, ale dlatego, że warunki się zmieniły. To już nie jest 1927 rok.

1111


to ja ~to ja (Gość)05.07.2020 23:55

już dawno powinien zniknąć, kto to słyszał, 21 wiek a tu taki bałagan w samym sercu miasta, zlikwidować!

1514


andzi ~andzi (Gość)06.07.2020 08:59

Nie było biedronki nie było problemu, i to przez 100 lat

124


gość_gość ~gość_gość (Gość)26.09.2020 12:07

Dalej nie rozumiem... najpierw była Hala którą wcześniej została przeniesiona bo przeszkadzała. Później jak się mieszkańcy wprowadzali to się cieszyli za komuny, że mają gdzie kupić, że o wymianie kaset VHS nie wspomnę.
A teraz Ci sami ludzie mówią, że to PASE?
P.S Opowiadając na pytania sam jestem mieszkańcem bloku.

114


k ~k (Gość)26.09.2020 12:07

W 1927 mieli już wcześniej przygotowany plan i go realizowali krok po kroku, przenieśli ludzi na nowe miejsce, na nowe targowisko miejskie jednocześnie równolegle wybudowali halę (1925-1927). Już przygotowali ludziom infrastrukturę. A później to unowocześniali/zmieniali. Jaka jest różnica z dzisiaj sami widzicie.

151


gość_ja ~gość_ja (Gość)26.09.2020 12:37

Widzicie różnice w dzialaniu tamtej wladzy a tej 100 lat pozniej. Ta ma wywalone zero rozmów kase przytulają i udaja ze ich nie ma. Biora kase z moich podatków i waszych. Wspolczuje i mieszkancom bo sie nimi wysługują a i tak tam cos wcisna i zrobia im parkingi platne. I kupcom bo nikt im zadnej alternatywy nie przedstawil. Nie sory na balcerka, lotnisko itd. Tam nikogo nie ma, nie ma bo tam handel umarł. Ale to ludzi opinia bo z nimi nikt nie rozmawiał. Jesli ktoś uważa ze tak sie traktuje drugiego człowieka to współczuję. A tym co sie ciesza ze ktos straci prace radze uwazac bo karma wraca. Pozdrawiam

112


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat