metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
były pracownik ~były pracownik (Gość)19.11.2012 09:40

Czeka sie miesiąc - bo mało jest chorych którzy chcą się tutaj leczyć.
A pracownicy póki co uciekają, a nowych nie widać. Poza lekarzami dyrekcja o innych nie dba.

00


świadek taki ~świadek taki (Gość)19.11.2012 10:52

o Boziu to ciekawe jak jest gdzieś indziej. Ostatnio byłem na SOR świadkiem jak przywiozł mąż żone, ktora mdlala, a pani z recepcji mówi, że na podłodze się nie siada i odeslali ją wymiotującą na wolborską do przychodni, po czym za pare minut z wolborskiej przywiozła ją na SOR karetka. Paranoja

00


minio ~minio (Gość)19.11.2012 11:09

Brawo dr Konieczko - kolejny krok to minister zdrowia

00


bbbb ~bbbb (Gość)19.11.2012 11:25

kasa zamiast na ludzi idzie na szpital...jak zwykle co roku tylko obieca podwyżki,a wychodzi jak zawsze!!!!!

00


P51 ~P51 (Gość)19.11.2012 15:21

"bbbb" napisał(a):
kasa zamiast na ludzi idzie na szpital


Czyli jakby nie było Dyrektor Konieczko zapewnia swojemu personelowi warunki do świadczenia pracy na najwyższym fachowo-sprzętowo-lokalowym poziomie.

"byly-pracownik" napisał(a):
Czeka sie miesiąc - bo mało jest chorych którzy chcą się tutaj leczyć


Ciekawe... Sadząc po notorycznym dzikim tłumie na SOR jest odwrotnie...;->

"swiadek-taki-" napisał(a):
Ostatnio byłem na SOR świadkiem jak przywiozł mąż żone, ktora mdlala, a pani z recepcji mówi, że na podłodze się nie siada i odeslali ją wymiotującą na wolborską do przychodni, po czym za pare minut z wolborskiej przywiozła ją na SOR karetka. Paranoja


Zachęcam do dłuższego pobytu na SOR w formie widza. Także w nocy. Dopiero po dłuższej obserwacji bedziesz mógł powiedzieć, do to prawdziwa paranoja!

00


P51 ~P51 (Gość)19.11.2012 15:23

A ciekawe na którym miejscu w województwie jest szpital na Roosevelta?
Ten zapyziały,niedoinwestowany kurnik .

00


gość ~gość (Gość)19.11.2012 16:04

ja na pewno bym nie chciał być leczona w tym szpitalu

00


gość ~gość (Gość)19.11.2012 16:18

ja na pewno nie chciał bym być leczona w tym szpitalu

00


gość 1 ~gość 1 (Gość)19.11.2012 16:27

ja na pewno nie będę się tam już leczyła nigdy

00


aaa ~aaa (Gość)19.11.2012 16:31

ja na pewno tam nie będę już leczyła bo ja ma nie miłe wspomnienia z tego szpitala

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat