metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)31.07.2018 20:35

I tak wszyscy malkontenci i osoby tu komentujący ,zagłosujecie na wasz PIS..Niech żyją wolne , niezależne sądy..Jestem zwykłym korporacyjnym , magazynowym człowiekiem..lecz nie z wypranym mózgiem..DZIĘKI za dobrą zmianę..nie zagłosuje.!!

84


gość ~gość (Gość)31.07.2018 21:05

Posiedzenie sekty Czy wodz to. Telus (jas fasola)?zenada

83


rasa pasożytów ~rasa pasożytów (Gość)31.07.2018 21:13

Jutro reprezentanci rasy panów przegłosowują podwyżki benzyna + i gaz +.
Wyborcy pisiorów pewnie sa dumni i klaszczą z radości!

164


Ogrodnik ~Ogrodnik (Gość)31.07.2018 18:32

Rolnikowi sypnęło przężyto - 7 ton z hektara on tiry zamawia szybko część sprzedaje a w koło ludziom bajki opowiada,że magazyn prawie pusty,że mu słonko tak pole spaliło,że tylko 3,5 tony średnio z hektara sypało i płacze że dopłata za mała !!! A ten biedaczek rolniczek na lewo 3,5 tonki z każdego hektarka sprzedaje i jeszcze mu PIS dołoży do jego hektara. Czy ktoś rolnika kontroluje w jego magazynie i liczy ile tam powinno byč zboża? Ja tego nie widziałem !!! Ale jego ciągniki,i maszyny i samochody to owszem widziałem ale przecież on twierdzi,że to nie jego TO BANKU.

37


gość ~gość (Gość)31.07.2018 18:33

Koryto rolnicze plus dla swoich to najlepszy plan PiS który wyszedł

71


P51 ~P51 (Gość)01.08.2018 11:13

Wybory coraz bliżej, trzeba zapomnianym rolnikom obiecać złote góry, zrobić wodę z mózgu...!

40


ee123 ~ee123 (Gość)01.08.2018 11:11

A czemu jednoosobowo prowadzący działalność, płacący ZUS, tyrający niemal całą dobę nie dostaje pomocy państwa? Dlaczego ROLNICY to święte krowy? Jak u mnie w firmie jest chusteczkowo nikt mi nie pomaga. Mogę ewentualnie upaść na twarz. A nie mam przez te dofinansowania dla nich tańszej marchewki ani kapusty.
Proponuję pomoc jak dzieciom w Afryce. Każdy wybierze sobie swojego rolnika ze strony internetowej Ministerstwa i będzie wpłacał na jego utrzymanie kasiorkę co miesiąc.
Rolnicy jak górnicy. Tupną i rząd się ugina na kolana.

51


Icek ~Icek (Gość)01.08.2018 07:15

A czemu jednoosobowo prowadzący działalność, płacący ZUS, tyrający niemal całą dobę nie dostaje dotacji do paliwa ?

81


gość ~gość (Gość)31.07.2018 18:56

Zapraszam cwaniaczki na wieś. Gdy będziecie te pierdoły pseudoplany opowiadać chłopy Was odpowiednio pochwalą . Aż uszy wam spuchną

93


oko ~oko (Gość)01.08.2018 22:12

PiS widzi nie tylko miasto.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat