metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)09.06.2019 11:58

Nie tylko na tej wycieczce był spożywany alkohol. Moje dziecko było na wycieczce w tamtym roku i też nauczyciele byli pod wpływem. Tylko tyle że sprawa nie została nagłośniona.

55


3... 2... 1... ~3... 2... 1... (Gość)09.06.2019 12:23

Zaraz sie zacznie nagonka na nauczycieli...

42


gość ~gość (Gość)09.06.2019 12:27

To tylko taka nowa forma strajku

13


nauczyciel ~nauczyciel (Gość)09.06.2019 12:35

Czy naganne zachowanie nauczyciela, lekarza lub księdza upoważnia kogokolwiek do opluwania wszystkich ludzi, którzy pracują w tych zawodach czy pełnią posługę, tak jak księża? Odpowiedzcie,czekam.!

60


gość ~gość (Gość)09.06.2019 12:42

Kolego- tato Wiktora może pisze się ?porządni??!!
Ja nie wyobrażam sobie tego, by moje dzieci uczyli tacy ?porządni nauczyciele?! Zdrowie i życie moich dzieci jest najważniejsze i postawy, które prezentują tacy nauczyciele w pracy powinny być piętnowane i surowo karane. Ci ludzie odpowiadają przecież za bezpieczeństwo naszych dzieci.
W każdej innej firmie panowie ci byliby już dawno dyscyplinarnie zwolnieni.

31


gość ~gość (Gość)09.06.2019 12:56

Do buffonza -czlowieku!za kase dzieci to jezdza wychowawcy kolonijni,bo wlasciciel biura musi im zaplacic,a nauczycielom biuro podrozy nic nie odpala za 24h.wypowiedzi,takie jak Twoja sa mocno krzywdzące

40


gość ~gość (Gość)09.06.2019 13:06

O czym tu dyskutować? Oni byli w pracy!! Nieważne, czy była godzina poranna, wieczorna, czy nocna. 24 godz.na dobę powinni bezwzględnie być trzeźwi. I tyle w temacie. Nie powinno być pobłażania i zgody na tego typu zachowania. Chcieli się napić, to trzeba było napić się wody...tyle że nie ognistej. Ręce mi opadają kiedy próbuje się wybielać kogokolwiek kto jest pijany i odpowiada za życie innych. I nieważne czy jest to lekarz, kierowca, opiekun na wycieczce, czy nauczyciel. Pijesz, nie prowadź auta, masz ochotę się napić, nie wybieraj się na wycieczkę, na którą inni powierzają ci swoje dzieci!!!

34


gość ~gość (Gość)09.06.2019 13:18

Przecież nikomu nic się nie stało. Dlaczego w was tyle jadu?

44


gość ~gość (Gość)09.06.2019 13:20

To jest norma, że podczas wycieczek nauczyciele piją. I to nawet więcej niż uczniowie tylko nikt tego nie sprawdza!!!1

24


gość ~gość (Gość)09.06.2019 14:10

Szkoda chrabąszcza

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat