metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)20.08.2009 16:09

Może się wkurzyli, że już 22 do Bełchatowa nie jeździ? ;)

00


zet ~zet (Gość)20.08.2009 16:35

niech zapłaca za szkody. moze beda madrzejsi.i porzadny wp... pałami na komendzie.

00


Piotrkowianin.. ~Piotrkowianin.. (Gość)20.08.2009 15:47

no tak a u mnie w bloku po imprezie w niedziele powybijane są szyby w drzwiach w klatkach...

00


P51 ~P51 (Gość)21.08.2009 11:32

Po co pozbawiać wolności...? niech lepiej na własny koszt naprawią straty i najlepiej własnoręcznie...
To lepiej przemawia do wyobraźni.
A jak ich się posadzi- to staną się "męczennikami systemu" i będą się domagać więcej miejsca w celi, lepszych posiłków...

00


lukch ~lukch (Gość)22.08.2009 03:30

Ja mam lepszą metodę, upubliczniać gęby w lokalnej prasie. Przechodnie będą takich pod sklepem palcem pokazywać. To lepsze niż publiczna chłosta. Tak samo ze złodziejaszkami drobnymi ze sklepów.

00


zet ~zet (Gość)25.08.2009 13:04

"lukch" napisał(a):
Ja mam lepszą metodę, upubliczniać gęby w lokalnej prasie. Przechodnie będą takich pod sklepem palcem pokazywać. To lepsze niż publiczna chłosta. Tak samo ze złodziejaszkami drobnymi ze sklepów.


popieram!!!

00


trzeźwe spojrzenie ~trzeźwe spojrzenie (Gość)25.08.2009 14:02

Chyba publiczna chłosta odbywałaby się na rynku z udziałem jak sam nazwa wskazuje publiczności pod pręgierzem. Wszystkie pomysły są dobre co do ukarania lecz musi być spełniony jeden warunek: SPRAWCY MUSZĄ BYĆ WYKRYCI NASTĘPNIE SCHWYTYANI MUSZĄ MIEĆ UDOWODNIONE PRZEWINIENIA I DOPIERO UKARANI zgodnie z propozycjami różnych przedwpisywaczy. I takie prawo musi być wprowadzone do kodeksów przez panie i panów (tfu!tfu!)posłów - już widzę ten krzyk postępowych i lewicowych środowisk o niestosowności tego rodzaju kar o ich niehumanitarności i co sobie w Ewropie o nas pomyślą i jakie to niezgodne z prawami Unii Ewropejskiej. Hihihahahchechehehe - to przez łzy że wasze propozyje są bardzo dobre i nie stracili moi rodacy zdrowego rozśadku lecz nie wykonalne póki mamy takie a nie inne polityczne i medialne kręgi władzy - chachahuhuchuchu

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat