metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ThankYouKriss ~ThankYouKriss (Gość)09.11.2019 20:59

Za to Piotrków jest w pierwszej 10-tce miast jeśli chodzi o rosnącą depresje mieszkańców oraz umieralność w średnim wieku...można się tym jak na ironie pocieszać

140


gość ~gość (Gość)10.11.2019 08:54

Ludzie, tzw. wyborcy wybrali miałkiego prezydenta Chojniaka. Facet bez wizji miasta. Tyle kadencji to powinniśmy mieć tu eldorado. Może bez złota w Strawie ale zakłady z każdej strony miasta z obwodnicą wokół. A mamy degrengoladę. Upadamy i żadne głupie rankingi tego nie zatuszują.

83


gość ~gość (Gość)10.11.2019 02:02

Komu źle to wypad z miasta,nikt Was na siłę nie trzyma

216


gość ~gość (Gość)10.11.2019 12:08

XD smiechłem XD

40


gość ~gość (Gość)09.11.2019 18:54

Moja siostra ukończyła niedawno studia w Poznaniu jako dietetyczka. W Piotrkowskim Urzędzie "Pracy" zaoferowali jej pracę... na magazynie. Więcej pisać nie trzeba. Piotrków to upadające, wyludniające się miasto i tyle. W każdych rankingach zajmujemy ostatnie miejsca.

142


Travis ~Travis (Gość)10.11.2019 14:31

ja codziennie dojeżdżam do Łodzi do pracy, bo tutaj jest kiła i mogiła jeśli chodzi o zarobki, a widząc te korki w godzinach szczytu, które dopiero tak naprawdę się zaczną gdy zniknie węzeł Bełchatów, coraz częściej myślę nad ucieczką z tego chojniodołka

101


gość ~gość (Gość)09.11.2019 20:08

Prawda jest taka,że po reformie administracyjnej kraju kiedy Piotrków utracił status miasta wojewódzkiego to wszystko zaczęło upadac! Prowincja coraz wieksza! Zyskały tylko miasta wojewódzkie gdzie kieruje się większość inwestycji i finansów!!!

133


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat