metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
k-o ~k-o (Gość)27.03.2009 09:28

>> W ożywionej dyskusji udział wzięli także Karol Szokalski, Paweł Ciszewski i Paweł Szcześniak. <<
No, może i dyskusja była ożywiona, szkoda tylko, że absolutnie bełkotliwa. Natomiast co do radnej Skibickiej i wróżenia z fusów, to kobieta trafiła akurat.

00


Wygwizdać ich ~Wygwizdać ich (Gość)27.03.2009 09:38

Gdyby dało się zamieszczać komentarze dźwiękowe, w moim znalazłby się jeden głośny gwizd. Gwizd pod adresem przeraźliwie nieodpowiedzialnych radnych Lewicy, PiS, PO i RiG! Kompromitacja panowie, żałość i trwoga.

00


atol ~atol (Gość)27.03.2009 10:15

Jasne mylą się wszyscy tylko Prezydent ma rację.

00


ag ~ag (Gość)27.03.2009 10:16

A zapłaci za wszystko Jan Kowalski z Piotrkowa

00


k-o ~k-o (Gość)27.03.2009 14:35

A tak w ogóle: czy babcia Jasia nie powinna bawić już wnuków?

00


na układy nie ma rady ~na układy nie ma rady (Gość)27.03.2009 14:39

"atol" napisał(a):
Jasne mylą się wszyscy tylko Prezydent ma rację.


A najbardziej oświecony to Ty jesteś. Ciekawe co powiesz jak ekstrementa i inne świństwa "wywalą" Ci w zlewie lub misce, bo nie będzie gdzie ich oczyścić.
Wówczas pukniesz się w czółko i po raz kolejny odkryjesz, że Polak mądry po szkodzie!

00


bywalec ~bywalec (Gość)27.03.2009 17:36

Radni stchórzyli i ulegli presji ludzi ze związków. Kto na tym zyskał?
Ci, którzy zarabiają po parę tysięcy i rządzą w tej dziwnej firmie. Bo dalej będą mieli spokój. To jest w ogóle jakieś państwo w państwie. Dziwne jest to państwo, bo takie teksty jakie pod adresem prezydenta (jaki by nie był ) wypowiadał na sesji ten dziwny pan ze związków nie powinny być nigdy wypowiedziane. Lepper był lepiej wychowany i delikatniejszy.
Mam nadzieję, że większość mieszkańców już wie, że ci którzy byli przeciw uchwale, to ... szkoda gadać. I należycie ich ocenią przy urnach.

00


szpilman ~szpilman (Gość)27.03.2009 19:04

Szkoda, że radni uginają się pod presją 2-3 związkowców, którzy przekonali sobie resztę pracowników, że walczą o ich dobro. Ich czy swoje ???? Przecież wszyscy wiedzą, jak jest naprawdę...
To wstyd, że mamy takich radnych. Panie prezydencie, bardzo panu współczuję, że musi pan schodzić na taki poziom, jaki reprezentuje ten pan, który wrzucał panu, że "pan idzie drogą kłamstwa, oszczerstwa itd.". Bardzo żałuję, że głosowałem na RiG. Myślałem, że akurat ci ludzie myślą rozsądnie. Bardzo się zawiodłem i wiem, że wiele osób myśli już tak samo jak ja.
Dziwię, się że w takim mieście może na takich zasadach funkcjonować takie coś jak ta firma. No i że 2-3 osoby podporządkowały sobie nie tylko pracowników (swoją drogą, ciekawe w jaki sposób ?) ale także wpływają na część radnych. Powtarzam: WIELKI WSTYD. Ta sesja była kompromitacją radnych, którzy się wystraszyli presji.
WSTYD.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)27.03.2009 19:45

A nie prościej i taniej byłoby, gdyby miasto odkupiło udziały w spółce MZGK, tak, żeby mieć większość?
Dziwne, że dopuszczono do tego, żeby w tak ważnej dla miasta spółce miasto nie miało większości!
Co ciekawe, ci sami radni nie zgodzili się na sprzedaż udziałów w innej miejskiej spółce - MZK, gdyż, jak to argumentowali, jest to strategiczna spółka dla miasta spółka.

00


Zażenowany ~Zażenowany (Gość)27.03.2009 20:17

Pan szef związkowców z MZGK swoim wystąpieniem na sesji sam się najlepiej przedstawił, pokazując, co sobą reprezentuje. I kogoś takiego poparli radni ugrupowań postrzeganych wcześniej jako rozsądne. Hańba.
Ponadto prezydent i radni Prawicy Razem powinni wytoczyc temu panu zbiorowy pozew do sądu.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat