metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
witold k ~witold k (Gość)25.03.2009 07:04

Litości... Radni PR wypowiedzieli się... o czym... jakie oni mają pojecie o spr. gospodarki. Prosiłem i to kilka racy Krzysztofa Chojniaka żeby spowodował włożenie merytorycznego testu pod dyskusje. Konferencje zrobili z Janiny i spółki...

00


xxxx ~xxxx (Gość)25.03.2009 07:20

Powołaja nowa społke zeby sobie foteliki zapewnic po zakonczeniu kadencji.

00


jest dobrze ~jest dobrze (Gość)25.03.2009 13:17

Radny Staszek bardzo ważne ogniwo w radzie miasta,niezwykle doświadczony polityk i secjalista od sprzedaży prezerwatyw z automatów.Wytrawny znawca zagadnień gospodarki komunalnej.
Radna skibicka zagadnienie wodno-ściekowe ma również w jednym palcu,np umie wcisnąć przycisk w spłuczce.
To są ostatnie podrygi prawicy razem,najbardziej szkodliwego ugrupowania w dziejach Piotrkowa Trybunalskiego.

00


niegramotny ~niegramotny (Gość)25.03.2009 13:59

"witold_k" napisał(a):
Litości... Radni PR wypowiedzieli się... o czym... jakie oni mają pojecie o spr. gospodarki. Prosiłem i to kilka racy Krzysztofa Chojniaka żeby spowodował włożenie merytorycznego testu pod dyskusje. Konferencje zrobili z Janiny i spółki...


Litości! Napisz Pan po polsku o co chodzi?

00


k-o ~k-o (Gość)25.03.2009 17:39

"Posłuchaj wypowiedzi radnych Mariusza Staszka i Janiny Skibickiej."
Posłuchałem, szczególnie tego Staszka, bo Skibicka tylko się tam wtrącała. I ręce mi opadły! A to z tego powodu, że nie wyobrażałem sobie, że kto jak kto, ale RADNY, nie potrafi się z sensem wysłowić! Z tego bełkotu niewiele się można domyśleć.
-----------------------------------------
"Sprawę wydaje się przesądza fakt, że koalicjant prawicy klub Rozwój i Gospodarność na najbliższej sesji będzie głosować przeciw."
Tu redakcja zapomniała poinformować, kto się wypowiada w imieniu RiG. Pozostało mi się jedynie domyśleć, że zniekształcony przez telefon głos należy do masarza Pawła Załogi. Kurczę, też z polszczyzną kiepściutko!

00


k-o ~k-o (Gość)25.03.2009 17:44

~niegramotny 25.03.2009 13:59
cytat
"witold_k" napisał(a):
Litości... Radni PR wypowiedzieli się... o czym... jakie oni mają pojecie o spr. gospodarki. Prosiłem i to kilka racy Krzysztofa Chojniaka żeby spowodował włożenie merytorycznego testu pod dyskusje. Konferencje zrobili z Janiny i spółki...
-------------------------------------------------------------
Litości! Napisz Pan po polsku o co chodzi?
-------------------------------------------------------------
Panie niegramotny! Jak Pan chcesz dostać mimowolnego rozwarcia odbytnicy ze śmiechu, to poczytaj Pan sobie "Tfurczość" witolda k np. na portalu "Trybunalscy.pl". Ma facet dar "wypisywania się" w języku polskim. Jak zdał maturę z polskiego?

00


witold k ~witold k (Gość)25.03.2009 17:54

"niegramotny" napisał(a):
Litości! Napisz Pan po polsku o co chodzi?


A czy przypadkiem raptusa, zaraz po raz enty, szlag nie trafi jak czyta, że z merytorycznych komentarzy na temat celowości wydawania pieniędzy miast długofalowego wyjaśniania spraw różnym grupom podatników poddaje się w wątpliwość wypowiedź wkurzonego gościa.
Za nie merytoryczne, w tym chamskie komentarze internautów odpowiadają ci, który w obowiązku mają oglądanie publicznego grosza. A tłumaczyć się mają tak długo jak długo tego oczekuje podatnik – darczyńca, członek lokalnej wspólnoty. Debata przy takich problemach to doskonała okazja do budowania współodpowiedzialności. Zmarnowaliśmy klika lat.

00


k-o ~k-o (Gość)25.03.2009 17:54

Jeżeli prawdę piszecie, że jeden radny kondomy sprzedawał, że radna była sprzedawczynią w sklepie mięsnym, że inny radny kiełbasy napycha we flaki, kolejny znowu miesza płyn do mycia naczyń, a inny jeszcze chodzi non-stop naprany - to ja dziękuję, przepraszam, postoję.
P.S. UWAGA! Dotarłem do informacji, że ten witold k to w pierwszej kadencji samorządu (początek lat 90.) był członkiem zarządu miasta, czyli takim niepisanym wiceprezydentem! No, mnie te fakty szokują.

00


k-o ~k-o (Gość)25.03.2009 18:10

A, zapomniałbym! Jeszcze milicjant (o, przepraszam, odszedł z pracy jako policjant) oraz listonosz (o, przepraszam, doręczyciel).

00


witold k ~witold k (Gość)25.03.2009 18:17

"ko" napisał(a):
A, zapomniałbym! Jeszcze milicjant (o, przepraszam, odszedł z pracy jako policjant) oraz listonosz (o, przepraszam, doręczyciel).


"Ko" spokojnie. Chodzi oto aby zawsze przy projekcie byli zawodowcy. W tej sprawie też są. Tyle, że w gabinetach a tu trzeba debaty publicznej. W kur... się bo na konferencji powinien był być ktoś z jajami od tej inwestycji.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat