metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ziutek ~Ziutek (Gość)11.07.2009 22:57

A mam pytanie czy ktoś wie co będzie ze schroniskiem (z artykułu działku przy glinianej pójdą pod młotek) wynika że pod koniec tego roku schronisko będzie musiało opuścić GLINIANĄ 12 i co wtedy ze zwierzętami??? Proszę o odpowiedź.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)13.08.2009 10:16

A ile jest jeszcze psów, które są bezdomne, a Schronisko ma problem, żeby je zabrać. Osobiście znam jeden taki przypadek, od miesiąca na jednym osiedlu jest pies bezdomny i wiele razy było powiadamiane schronisko. Kilka razy przyjechało, ale psa nie umiało złapać.

00


Ziutek ~Ziutek (Gość)13.08.2009 10:31

"Piotrkowianin" napisał(a):
A ile jest jeszcze psów, które są bezdomne, a Schronisko ma problem, żeby je zabrać. Osobiście znam jeden taki przypadek, od miesiąca na jednym osiedlu jest pies bezdomny i wiele razy było powiadamiane schronisko. Kilka razy przyjechało, ale psa nie umiało złapać.


A czy ten pies tam wogóle jeszcze był czy Schronisko miało czekać i go szukać?

00


Piotrkowianin (ten prawdziwy) ~Piotrkowianin (ten prawdziwy) (Gość)13.08.2009 16:04

"~Piotrkowianin" napisał(a):
A ile jest jeszcze psów, które są bezdomne, a Schronisko ma problem, żeby je zabrać. Osobiście znam jeden taki przypadek, od miesiąca na jednym osiedlu jest pies bezdomny i wiele razy było powiadamiane schronisko. Kilka razy przyjechało, ale psa nie umiało złapać.


^ To nie ja pisałem. Znajdź sobie gościu inny nick, zamiast się podszywać!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat