metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
smykowaty ~smykowaty (Gość)17.08.2009 19:40

"" napisał(a):
Ludzie spokojnie co wy tak na kobitkę najeżdżacie! Zrobiła komuś krzywdę? - NIE. Rozbiła się lub kogoś? - NIE. Zupelnie nie pojmuję tych krzyków na pijanych za kierownicą?


Tylko nie napisane jest tutaj, że ta Pani 3 lata temu też została zatrzymana po pijaku i też wiozła dziecko...
Widać nie pomógł wyrok ani zatrzymanie uprwanień do kierowania na jakiś określony czas...

00


kochający inaczej ~kochający inaczej (Gość)17.08.2009 22:27

I co stało się coś komuś 3 lata złego? Nie! więc w czym problem. Kobitka lubi wypić i jednoczesnie jeździć, i dobrze jeździ, gdyż nikomu nic nie zrobiła, ma biedaczka jedynie pecha, że ją łapią, chyba ktoś kabluje na drogówkę, żeby ją dorwali. Smykowat, a co Ty taki dobrze jesteś poinformowany, a może to Ty bidulkę kablujesz do glin drogowych. Wolniak odpowiedzialny masz rację jest wolność, czy jej nie ma? A jak wolność to i odpowiedzialność, jak ktoś pije albo sie narkotyzuje a potem nie potrafi jechać to powinien być ukarany o ile zrobi coś złego. Każdy dorosły za swoje czyny ma odpowiadać, lecz nie przed zdarzeniem. Nie prewencja przed,a kara i odpowiedzialność po zdarzeniu. To jest dopiero odpowiedzialna wolność.

00


Mac ~Mac (Gość)18.08.2009 09:15

~kochający inaczej co ty gadasz! Nikt nie powinien prowadzić po alkoholu. Kara jest dla wszystkich którzy pija i wsiadają za kółko. Z twojej wypowiedzi wynika że nie powinni być karani Ci którzy nie spowodowali wypadku - bzdura!! Wszyscy nietrzeźwi kierowcy powinni być karani bo będą wsiadać pijani za kółko i będą myśleć tak jak Ty - a może nic się nie stanie....

00


prezes1910 ~prezes1910 (Gość)18.08.2009 10:03

Ktoś kto twierdzi, że wsiadanie po pijaku do samochodu to nic złego jest po prostu kretynem. Proponuje żeby chirurdzy też mogli operować pijani dopóki mu będzie wychodziło... Człowiek, który wsiada za kółko jest odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu - także nie ma mowy o przyzwoleniu na picie... Pozdrawiam

00


P51 ~P51 (Gość)18.08.2009 10:11

"kochającemu inaczej" życzę,by jakiś pijak z wieloletnim "stażem" za kółkiem na dwóch gach po prostu rozjechał na amen jakąś bliską osobę... Tak przypadkiem,bo przecież pijak za kierownicą tyle jeździł i nic się nie stało...
Ciekawe,czy zmieni wtedy zdanie...?
Dodam,że sam miałem taki tragiczny przypadek w rodzinie ...

Moderator: Upomnienie: Trochę przesadziłeś z siłą argumentacji. Nie życz nikomu co Tobie nie miłe

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)18.08.2009 10:16

Przypominamy: Jazda pod wpływem alkoholu jest PRZESTĘPSTWEM.

00


ewask1965 ~ewask1965 (Gość)18.08.2009 10:26

Życzę wszystkim kierowcom aby najpierw pomysleli a potem wsiadali za kółko, ale nigdy po pijanemu...

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)18.08.2009 10:45

"" napisał(a):
Mieszkaniec, a ja może jeżdżę po maryśce albo lsd albo amfie albo po wszystkim naraz?


Tacy jak ty powinni zwrócić prawo jazdy o ile w ogóle posiadasz. Powiedz na egzaminie to co zacytowałem z twojej wypowiedzi i gwarantuję ci, że nie zdasz egzaminu za każdym razem. Jesteś chyba jednym z tych dresiarzy co jeżdżą naćpani i myślą, że cały świat należy do nich. Spójrz w lustro zanim się naćpasz i wsiądziesz za kierownicę. Policja ma urządzenia które wykrywające narkotyki u kierowców którzy nie są nietrzeźwi a wykazują dziwne zachowanie.
Szkoda, że tacy jak ty wypowiadają się na tym forum, jakby namawiając do kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków.

00


wolny i odpowiedzialny ~wolny i odpowiedzialny (Gość)18.08.2009 12:45

A co mi za różnica czy mnie albo mojego najbliższego rozwali i zamorduje albo trwale okaleczy trzeźwy jak świnia , pijany czy znarkotyzowany. Mnie jest wszystko jedno krzywda jest krzywdą. Pytanie do ustawodawców i obywateli powołujących ustawodawców brzmi: czy trzeźwość w czasie wypadku jest okolicznością łagodzącą przy wydawaniu wyroku czy wręcz przeciwnie obciążającą i także nietrzeźwość lub znarkotyzowanie jest obciążeniem czy łagodzeniem wyroku za spowodowany wypadek. Bo ofiarom jest wszystko jedno kto je unieszkodliwił, byle odszkodowanie było jak najwyższe i jak najbardziej ciężkie i trudne dla sprawcy. Kochani z pianą na ustach, z brakiem logicznego myslenia i z wyzwiskami zacznijcie myśleć, to naprawdę nie boli. Czy zakazać używania i sprzedaży noży i siekier, bo to są najczęściej narzędzia zabójstw w Polsce? To samo dotyczy alkoholu i narkotyków(jeszcze niestety nielegalnych, zobaczcie do czego doprowadziła prohibicja w Ameryce - do rozwoju różnych gangów i mafii)zakazać ich spozywania czy pozwolić.

00


prezes1910 ~prezes1910 (Gość)18.08.2009 15:29

Nikt tu nie mówi o zakazaniu spożywania alkoholu czy narkotyków - sam jestem zdania, że jeśli kogoś to jara to niech się bawi - dopóki nie robi krzywdy nikomu, ani nie zaczyna zagrażać otoczeniu, a właśnie takim zagrożeniem są pijani kierowcy. Po pijaku człowiek ma znacznie spowolnioną reakcję i zaburzenia motoryki i właśnie dlatego logiczny jest zakaz prowadzenia samochodu po pijaku i ostre konsekwencje dla tych, którzy tak robią - bo taki człowiek znacznie gorzej prowadzi samochód od osoby trzeźwej.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat