metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)17.08.2009 11:13

A sąd jak zwykle wymierzy karę w zawieszeniu. Moim zdaniem równorzędnie powinien być stosowany przepadek samochodu. Taka osoba powinna mieć odebrane prawo jazdy na zawsze, a pieniądze ze sprzedaży samochodu przeznaczone na leczenie dzieci chorych na raka albo podobny cel społeczny.

00


mieszkaniec Gabonu ~mieszkaniec Gabonu (Gość)17.08.2009 11:17

kobietom do lat 35 nie sprzedawać alkoholu!!!

00


wolniak odpowiedzialny ~wolniak odpowiedzialny (Gość)17.08.2009 12:36

Ludzie spokojnie co wy tak na kobitkę najeżdżacie! Zrobiła komuś krzywdę? - NIE. Rozbiła się lub kogoś? - NIE. Zupelnie nie pojmuję tych krzyków na pijanych za kierownicą? Wypił - niech jedzie, jak dojedzie bez problemów i bez wypadków to dobrze. Ale jak zrobi komuś jeden z drugim ciężką krzywdę, to wówczas: 15 lat ciężkich robót, jednorazowe odszkodowanie dla pokszywdzonych w wysokości 1 miliona zł, co miesięczne renty dla pokszywdzonych w wysokości czterokrotnych średnich pensji w Polsce. Kilka takich wyroków dla sprawców i skończy się picie. Dajcie ludziom mozliwość wyboru i bycia za te wybory odpowiedzialnymi

00


thod ~thod (Gość)17.08.2009 12:49

Cytuję:
Dajcie ludziom mozliwość wyboru i bycia za te wybory odpowiedzialnymi


Naprawdę jest Ci wszystko jedno czy osoba jadąca z przeciwka jest pijana czy trzeźwa ?

00


wolniak odpowiedzialny ~wolniak odpowiedzialny (Gość)17.08.2009 13:19

Oczywiście, że jest mi wszystko jedno kto i po czym jedzie? Najważniejsze jest jak jedzie i czy jest dobry. Dopiero po spowodowaniu wypadku można gościa ukarać i to po udowodnieniu, że wypadek był z jego winy i czy alkohol albo narkotyki spowodowały i przyspieszyły wypadek czy nie. W normalnym kraju i logicznym mysleniu tak jest, lecz nie u nas.

00


motyl ~motyl (Gość)17.08.2009 13:58

"wolniak-odpowiedzialny" napisał(a):
W normalnym kraju i logicznym mysleniu tak jest, lecz nie u nas.

Wskaż mi kraj w którym można jeździć na bani. Bo ja takiego nie znam.

00


thod ~thod (Gość)17.08.2009 14:07

Cytuję:
W normalnym kraju [...]


Czyli jakim ? Którym konkretnie ?
Niestety - istnieje społeczne przyzwolenie na takie zachowania o czym świadczy Twoja wypowiedź.
Idąc dalej za Twoim tokiem myślenia - należało by również zezwolić ludziom na bieganie po ulicy i strzelanie z broni gdzie popadnie. Bo dopóki nic się nikomu nie stanie to wszystko jest OK.

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)17.08.2009 14:25

wolniak-odpowiedzialny: zmień nick na - nieodpowiedzialny.
Z twojego komentarza wynika całkowity brak wyobraźni i przestrzegania prawa. Wiem, że celowo tak napisałeś,żeby wywołać dyskusję. A jeżeli tak myślisz naprawdę, to oznacza, że też jeździsz po pijanemu ale długo nie najeździsz. Rozwalisz się na jakimś przydrożnym drzewie. Tylko nie zabieraj pasażerów kiedy jesteś po gorzale.

00


wolniak odpowiedzialny ~wolniak odpowiedzialny (Gość)17.08.2009 14:38

Mieszkaniec, a ja może jeżdżę po maryśce albo lsd albo amfie albo po wszystkim naraz? Co do strzelania jak będzie strzelał taki jeden z drugim gdzie popadnie to go ustrzeli inny który strzela celni i nie tam gdzie popadnie tylko w obronie rodziny w tego gupka 'strzelagdzipopadnie".

00


Mac ~Mac (Gość)17.08.2009 18:38

Przejeżdzałem akurat i widziałem tą sytuację. Sciemniała i nie chciala dmuchać w alkomat, "tylko odwioze dziecko do domu" heh - jacy ludzie są głupi! Dobrze ze ja złapali zanim spowodowała jakiś wypadek. Utrata prawa jazdy, grzywna i siedzieć!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat