metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
maddox ~maddox (Gość)02.04.2009 13:46

Śmiać się czy płakać. Nasz genialny urząd pozyskał całe 81 tysięcy złotych podczas gdy w zasięgu były miliony choćby na bibliotekę.. po prostu żenada! Ale się nie dziwię, swego czasu chciałem się od nich dowiedzieć kto jest w ogóle właścicielem domeny piotrkow.pl i nikt nie był mi w stanie na to odpowiedzieć :/ Masakra!

00


motyl ~motyl (Gość)02.04.2009 14:04

Boże jaka kasa, tyle lat rządzenia i udało się napisać aż 3 skuteczne wnioski na łączną kwotę bagatela 81.000 zł. to prawie 1/10 murka siusiaka!!!

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)02.04.2009 15:22

Dajmy mu jeszcze szansę i wybierzmy na następna kadencję (sic!)

00


~J. ~J.ranga02.04.2009 18:16

jaaaaaka fura kasy !! podejrzewam że władze miasta z taczką pojechały po taką kasę :-)

00


marek ~marek (Gość)02.04.2009 21:52

niegdyś z kumplem pozyskaliśmy z warszawki ponad 20tys dla swojej uczelni i jak tu porównywać to do 81tys całego urzędu??? śmiech na sali!
ps. czy ja też mogę zostać prezydentem? ;-))

00


prywaciarz ~prywaciarz (Gość)03.04.2009 07:39

Hale sportowe, biblioteki albo stadiony mają budować prywatni inwestorzy dla prywatnych klientów jak będzie zapotrzebowanie. Na styku publicznego i prywatnego interesu zawsze będzie korupcja i afera.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat