metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)07.02.2012 21:09

"Wyborca" napisał(a):
pod pregiez - zdrajcy lachudry


Do tej listy jeszcze wielu by dodał :)))

00


Profesor ~Profesor (Gość)07.02.2012 23:30

Ciekawe czy zgodzili byście się na sytuację następującą.
Wprowadzasz się do złego stanu budynku, remontujesz utrzymujesz i są tego efekty, a tu Ci wchodzi z butami chojrak i wyrzuca Was z mieszkania bo sobie wymyślił z koleżanką, że teraz jej rodzina będzie tam mieszkać bo już wszystko zrobione!!!
Smieszne Panie chojraku!!!
Nie załatwiaj problemów 10 w taki sposób!!!
A po drugie to się nazywa cicha likwidacja!!!
Dzięki Tobie w 2 lata zginie 4LO.
Mam nadzieje, że jeszcze wypłyną sprawy jak z urzędnikami się załatwia sprawy naboru.
Jak to jest, że nagle przez noc klasa znika ze szkoły (i nie chodzi tu o 4), a później ląduje w szkole w której pracował ten najświętszy od świętych.
A tak na marginesie 4 nie świeci pustkami.
Od godziny 9-10 do 14 wszystkie sale są zajęte.
Wiem, widziałem.
W szkole jest dużo nauczania indywidualnego.
Koszty utrzymania na jednego ucznia są wyssane z palca.
Bo się w nie wliczyło co się chciało.
Na koniec:
tak się likwiduje szkoły bo oficjalna likwidacja jest droga, trzeba dać odprawy 6 miesięczne, a tak szkoła sama upadnie.
Pana wielmożnego sam bym wysłał gdzieś, żeby miał świadomość, że za pół roku pracę starci.
Chojrak naobiecywał czapajce stanowisko (funkcję), a on teraz z kolacyjką wszystko przegłosują.
Ludzie zobaczcie, przejrzyjcie na oczy.
Po 4 czas na kombinacje z Piomą, bo też jest droga.
Za rok połączą odzieżówkę z Oxfordem.
Pozdrowienia dla Pana od upośledzenia.

00


Studentka ~Studentka (Gość)08.02.2012 01:12

Profesorze - lepiej bym tego nie napisała! Niektórzy się oburzają, bo nie znają tej szkoły od wewnątrz i nie mieli szansy obserwować w jaki sposób jest traktowana przez władze miasta. W dodatku zasłanianie się dobrem dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 jest bardzo chwytliwe. Dlaczego polityka i układy i układziki zapuszczają swoje macki do szkół? Dlaczego też nikt nie zwróci uwagi na ilość oddziałów na Piomie? Spadek ich ilości na przełomie ostatnich 4 - 5 lat jest przecież drastyczny a w IV LO to władze miasta obcięły w tym roku ilość oddziałów. I bardzo proszę mi tu nie pisać o tym, że przecież sami wybraliśmy sobie reprezentantów - ja sobie takich nie wybrałam. Poza tym taka argumentacja to kpina skoro wiadomo ilu mieszkańców miasta wcale się nie ruszyło na wybory. Licealiści walczą o szkołę, w której spędzają połowę swojego czasu i zamiast cieszyć się, że wymierająca w tym mieście młodzież coś robi, żeby kształtować rzeczywistość, która ją otacza, to niektórym to przeszkadza. Proszę się denerwować. Rok, dwa i połowa tej młodzieży wyjedzie na studia do innych miast, z których większość już nie wróci do Piotrkowa. Bo i po co.

00


ktoswazny ~ktoswazny (Gość)08.02.2012 10:03

szkoda ze nauczyciele IV lo wydzwaniali po rodzicach aby ostatnio przyszli na zebranie dotyczace tej sprawy , a zapieraja sie tutaj ze to uczniowie to organizuja, zenada!

00


ktośważniejszy ~ktośważniejszy (Gość)08.02.2012 10:18

~ktoswazny (Gość)
Ty jesteś żenada

00


ble ~ble (Gość)08.02.2012 10:22

cyt.: Najlepiej żeby Pan "Prezydent" wrócił do poprzedniego zawodu- NAUCZYCIELA.Najlepiej niech zacznie uczyć w IV LO...
albo zostanie księdzem :P

00


 ~ (Gość)08.02.2012 10:26

"ktoswazny" napisał(a):
~ktoswazny (Gość


Popieram!!!

00


ktos wazny ~ktos wazny (Gość)08.02.2012 10:30

"ktoswazniejszy" napisał(a):

ktośważniejszy
~ktośważniejszy (Gość)
11 minut temu, 10:18
~ktoswazny (Gość)
Ty jesteś żenada


te wazniejszy prawda w oczy kole?

00


he ~he (Gość)08.02.2012 10:33

"ktos-wazny" napisał(a):
te wazniejszy prawda w oczy kole?


Ciebie

00


Waldemar ~Waldemar (Gość)08.02.2012 10:40

"ares1" napisał(a):
Ciekawi mnie czy Pan Prezydent w ten ziąb zechce wyjść zamienić kilka słów z protestującymi?!


A po cholerę?

"ktoswazny" napisał(a):
szkoda ze nauczyciele IV lo wydzwaniali po rodzicach aby ostatnio przyszli na zebranie dotyczace tej sprawy , a zapieraja sie tutaj ze to uczniowie to organizuja, zenada!


:D

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat