metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piotr ~piotr (Gość)23.10.2012 10:26

~greszht (Gość)15 godzin temu, 19:40może dałaby sobie pani spokój i najpierw zapoznała się jeszcze z historią drugiej strony a nie broni pani firmy ROKA ? gdy roka sprzątała to również tak było więc niech pani będzie obiektywna. pozdrawiam :*
A własnie ,że trzeba bronic sprzątajacych z ROKI co dzień widać ich było jak sprzataja natomiast jeszcze nikogo sprzatajacego z firmy MZDiK jeszcze nie widziałem.Gdzie oni są??????

00


Paj ~Paj (Gość)23.10.2012 11:27

ZIOM po prostu myślał, że będzie jak wcześniej. A tu ROKA podniosła poprzeczkę. Plac Czarneckiego - granitowe chodniki powoli obrastają syfem. Znowu psie gówna dodają folkloru do elegancji. Od "zmiany warty" nikt tam sprzątającego nie widział...

00


zorro ~zorro (Gość)23.10.2012 12:14

"Paj" napisał(a):


Święte słowa, Roka była codziennie a teraz jakiś człowieczek z ZIOM-u lata raz na tydzień i ręką zbiera pety i papiery na pl. Czarnieckiego. ZIOM dostał za sprzątanie do końca roku 1 milion złotych i co na szczotkę ich nie stać ??? Żenada i kpina z mieszkańców !!!!

00


ona ~ona (Gość)23.10.2012 12:34

Panowie z Roki, wróćcie na piotrkowskie ulice!

00


wielki ~wielki (Gość)23.10.2012 13:48

Liście to jedno. a chamstwo pracowników MZDiK - to drugie, którzy nie raczą powiedzieć, choćby parę słów na jakikolwiek temat, który ich dotyczy. W końcu biorą za to nasze pieniądze. To są nasze pieniądze, a buta i bezczelność tych ludzi rozbrajają...

00


assa ~assa (Gość)23.10.2012 16:08

"ShadyMike" napisał(a):
ten dziemdziora to nie wiem czy chce na siłe zabłysnac znow ? w radiu co drugi dzien go slychac jak do magla dzwoni teraz na ulicy szuka problemów ... juz twoj czas minał dziadku emerytura za niska ? znow jakis stołeczek by sie przydał ?


Swieta prawda...
Dziadeczku wez sie za bujanie w wiklinowym fotelu.Zaloz cieple kapcie i zostaw tych ludzi w spokoju.Sprzataja, tylko jest jesien, liscie leca z drzew...to nomalne i naturalne...Zima ci snieg bedzie przeszkadzal...a latem moze bedziesz kazal usunac sloneczko,ktore pieknie nam bedzie swiecic,bo cie w oczka bedzie razic :P

00


toya ~toya (Gość)23.10.2012 16:34

Pan Dziomdziora, może i starszy emeryt, ale widzi to czego młodsi jego koledzy RADNI nie widzą. Piotrków jest cały BRUDNY, Jesienią liście, a cały rok PSIE KUPY, plastikowe butelki po napojach i PETY po PAPIEROSACH na przystankach. Już nie jeden raz widziałam kulturalnego pana czy panią wsiadających do komunikacji miejskiej i wyrzucających końcówkę lub połowę papierosa, za siebie, nawet nie patrzą czy kogoś nie ma. Liście lecą i będą lecieć, ale same się nie sprzątną. A FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ na mieście NIE MA. Kto na tym cierpi? Mieszkańcy ! ! !

00


dmuchawa ~dmuchawa (Gość)23.10.2012 16:46

kiedyś widziałam to sprzątanie dmuchawą.Też chcę tak pracować.Z chodnika na ulicę,a później zatrudnię się po interwencji kierowców,ze ulice zasypane liśćmi i będzie: z ulicy na chodnik. I parę
miesięcy dobrej roboty i płatnej jest.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.10.2012 17:42

"ShadyMike" napisał(a):
ten dziemdziora to nie wiem czy chce na siłe zabłysnac znow ? w radiu co drugi dzien go slychac jak do magla dzwoni teraz na ulicy szuka problemów ... juz twoj czas minał dziadku emerytura za niska ? znow jakis stołeczek by sie przydał ?

A możesz pisać po polsku? Nie nauczyli Cię w szkole, że nazwisko pisze się wielką literą?

00


Tartu Tarturanga23.10.2012 19:06

Co wy w ogóle piszecie. Owszem zdmuchują liście z trawników i chodników na ulicę, ale potem przejeżdża zamiatarka i wszystko zbiera.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat