metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ole ~ole (Gość)15.09.2021 15:51

a ja nie jestem zaskoczony, przyjeżdża szkolna wycieczka i jaki punkt zaczepienia ma w Piotrkowie? Może by muzeum trybunału, może muzeum legionów, może interaktywna wystawa 4kultur itp.
cyt: "Gdzie lepiej uczniowie mają zrozumieć jak tworzyło się i funkcjonowało państwo polskie, jeśli nie w Piotrkowie?" - tego się dowiedzą w szkolnych ławkach, nie muszą przyjeżdżać do Piotrkowa. Gdzie w Piotrkowie mogą uczniowie zdobyć tą "namacalną" wiedzę?

130


A.B. ~A.B. (Gość)15.09.2021 16:04

Co za afront .Masto Antoniego wykreślone z programu "Poznaj Polskę".O "zawierzeniu" już nie wspomnę.

72


his. ~his. (Gość)15.09.2021 16:09

A jednak Piotrków mimo swojej "boskości" i wielu relikwii mniejszych lub większych umieszczonych w kościołach w opinii nawiedzonych w samej Warszawie nie ostał się. Nawet w dziedzinie młodzieżowej turystyki. Media lokalne zrobiły już swoje robiąc... szum. Piotrów na dzień dzisiejszy jest jednym z miast powiatowych ,którego oddziaływanie sięga jednego powiatu. Przeszłość -to se ne vrati . Póki co.

140


:] ~:] (Gość)15.09.2021 16:43

Przecież nie powinno to nikogo dziwić.
Takie władze miasta ludzie wybrali. Totalna nieudolność prezydenta i radnych!
Mam prawo oceniać bo ja nie głosowałem na burmistrza Chojniaka.

101


Dawidoff ~Dawidoff (Gość)15.09.2021 17:52

Zobaczice sobie jakie teraz są dwu-dniowe imprezy w Skierniewicach- kabarety, koncerty aż ciężko to wszystko zliczyć. Piotrków na mapie łódzkiego w ogóle się nie liczy.

112


Kaprys za 30mln ~Kaprys za 30mln (Gość)15.09.2021 19:11

I bardzo dobrze. Po co dzieci mają oglądać przejawy megalomanii i głupoty, w postaci chociażb biblioteki nazwanej dla zmyłki mediateką.

122


Fasy ~Fasy (Gość)15.09.2021 19:16

Brawo gonić pisowska obłudę

95


turysta ~turysta (Gość)15.09.2021 20:44

Niewątpliwą atrakcją Piotrkowa jest śmietnik w trójkącie ul. Szkolna, Daniłowskiego i Słowackiego. Najlepiej oglądać w niedzielę. Można podjechać, oglądać robić zdjęcia, zmieszczą się nawet dwa autokary. Jeśli umieścimy w folderze taką informację, za rok wrócimy na listę, sukces murowany.

61


go?ć_piotrkowianin ~go?ć_piotrkowianin (Gość)15.09.2021 21:02

Uważam,że dobrze się stało,że Piotrków odpadł.A niby co miałyby zwiedzać wycieczki? Oprócz starego miasta nie ma nic do zwiedzania. A stare miasto to głównie rynek trybunalski w którym to często organizuje spęd kobiet buntowniczka antypisowska i prują się na całego,że słychać je w pobliskiej bazylice,nawet wtedy,gdy mszę odprawia jej kustosz,którego ponoć nikt nie pokona pod względem głośności.Taka jest prawda.Piotrkow gdy był miastem wojewódzkim miał jakieś znaczenie,a gdy stał się miastem powiatowym, to stał się mieściną obitą dechami do zaorania. I tyle w temacie.

53


Mhm ~Mhm (Gość)15.09.2021 16:43

I bardzo dobrze, że wykreslili Piotrków. To tylko pokazuje jaki to jest lokalny zaścianek który nic nie znaczy, nawet w województwie. Przypominam, że do 1912/1914 roku była to najbogatsza gubernia Cesarstwa Rosyjskiego, a teraz?

153


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat