metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)12.09.2019 10:21

Zaczęły się cięższe mecze i już jest kłopot z wygrywaniem,o czym my tu rozmawiamy Polonia nie jest drużyną pod awans przyjdzie się zmierzyć z wartą Sieradz jeszcze orkanem Buczek spokojnie zdradza ich zweryfikować bo narazie to wygrywali mecze z dołem tabeli

43


gość ~gość (Gość)12.09.2019 12:37

Chyba masz gościu kłopot ze sobą. Cel na ten sezon to walka o utrzymanie, tymczasem Polonia to największa niespodzianka sezonu. Wielka brawa Panowie. Mecz na bardzo dobrym poziomie! Cały Piotrków za Polonia!

54


gość ~gość (Gość)12.09.2019 14:14

Nie wiem od kogo to słyszałeś ale chyba od osoby upośledzonej jak myślisz że taką kasę pompowali w zawodników żeby myśleć o utrzymaniu ewidentnie celem grzesiuka jest 3 liga bo nie wiadomo kiedy się pieniążki skończą

11


goscII ~goscII (Gość)12.09.2019 15:05

ambicja przerosla umiejetnosci, co przy przychylnosci sedziow, cala masa fauli / sedziowie najslabsi na boisku/. Ale wg mnie jest to zespol z perpektywami i przyszlosc przed nimi. Bede obserwowal Wasz zespol, kibic KS Kutno.

41


rys ~rys (Gość)12.09.2019 17:26

polonia nic sie nie stalo w sobote walczymy o 3 punkty

42


analfabeta ~analfabeta (Gość)14.09.2019 10:29

skąd takie ~goście się biorą ożywiają się dopiero przy porażkach jak wygrywają to strzelają racami by ich na mecz nie wpuszczać bo im się wydaje, że już święta - pomylenie z poplątaniem

10


madeINpoland ~madeINpoland (Gość)18.09.2019 20:35

pisalem juz nie raz ze o 3 lidze jak tu pisali to mozna pomazyc tu trzeba marzyc aby utrzymac sie w tel lidze

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat