metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sawka ~Sawka (Gość)15.04.2019 09:58

Bardzo dobra informacja .Dotychczas trzeba było na takie operacje jechać do Łodzi lub Bełchatowa.

93


szok ~szok (Gość)15.04.2019 11:27

Przybyło nowych specjalistów-lekarzy, czy tylko chęć zysku /dobrze dofinansowany zabieg z NFZ/. To tak jak zakładanie rozruszników serca nie chodzącym 90-letnim pacjentom z wagą 100 kg i więcej i demencją, też dobrze płatny zabieg. Wszystko w tym szpitalu. Pomyśleć, że jak ten sam odział ortopedii z tymi specjalistami - glejak śródstopia źle z operowany, konsekwencje ponosi pacjent od kilku lat.

61


gość ~gość (Gość)15.04.2019 19:45

Miałam wstawiana endoproteze w Płocku. Jestem zadowolona. U nas w szpitalu jest dużo operacji na kolana i biodra.

00


gość ~gość (Gość)15.04.2019 20:22

Szkoda chlopa

11


gość ~gość (Gość)15.04.2019 21:22

Witam, cały personel ortopedii w szczególności oddziałowa i pielęgniarki, rehabilitant,p.Małgosia, p.salowe są cudowni na oddziale domowa atmosfera choć pacjenci różni. Lekarze nie mają tyle styczności z pacjentem bo operują. Nie czytajcie tych bredni wszystkim nie dogodzicie. Pozdrawiam Was serdecznie wdzięczny i zadowolony pacjent po endoprotezie biodra.

72


gość ~gość (Gość)15.04.2019 22:43

Byłam pacjentka tego oddziału bardzo profesjonalna kadra pozdrawiam serdecznie Teresa z wypadku

41


gość ~gość (Gość)15.04.2019 11:23

Nigdy w życiu nie poddała bym się takiemu zabiegowi w Piotrkowie!chyba że jest wymieniony cały personel.

204


gość ~gość (Gość)15.04.2019 10:42

Wszystko ładnie tylko jakie są terminy

81


gość ~gość (Gość)16.04.2019 16:28

Glejak stopy źle operowany na ortopedii?!!!! Zszokowany to ja jestem brakiem podstawowej wiedzy komentującego. Glejaki to grupa nowotworów ośrodkowego układu nerwowego, które wywodzą się z komórek glejowych. Jeśli daje się je operować to na onkologii, nie ortopedii. Najczęściej dotyczą mózgu a nie stopy.

10


gość ~gość (Gość)16.04.2019 17:43

Jakby mnie mieli w Piotrkowie operowac to chybabym wolal to sam zrobic

21


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat