metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)przedwczoraj, 10:49

Nasze nie dostały

31


antys ~antys (Gość)przedwczoraj, 13:12

Ja szanuję i cenię działalność OSP. Uważam, że są bardzo potrzebne.

60


on ~on (Gość)przedwczoraj, 09:56

Większość straży istnieje na papierze a dostają auta tylko po to by paradować nimi do kościoła taka jest rzeczywistość i pora by ktoś sie przyjrzał marnotrawstwu pieniędzy podatnika

83


realista ~realista (Gość)6 godzin temu, 11:10

Również uważam, że część osp nadaję się wyłącznie do likwidacji. Oczywiście odezwały się już głosy pod podobnymi komentarzami, że abyśmy nie potrzebowali pomocy od chłopaków. Ale fakty są takie, że wspomniani chłopcy w dużej większości to wioskowe głupki, nagminnie okupujące wiejskie sklepiki. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale paru normalnych w strukturach straży niewiele zmienia. Czy taka ekipa pomoże mi w przypadku nieszczęścia, którego za chwilę wielu będzie mi życzyło. Odpowiadam że bardzo wątpię. Dla przykładu na mojej wiosce ekipa z osp pojechała gasić pożar stodoły, a ponieważ nie mieli wody spaliła się również sąsiednia. Moim zdaniem w osp mają sens, ale tylko jednostki należące do krajowego systemu. Czy nie lepiej kosztem likwidacji kilku marnych jednostek osp zwiększać ilość jednostek w krajowym systemie? No ale kto wtedy będzie głosował na wójta?

01


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat