metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)08.08.2018 00:41

Kłamczuszki partyjne

85


gość ~gość (Gość)08.08.2018 05:55

Pis to najbardziej zakłamani ludzie, ' jeśli to są jacyś ludzie? '

77


Witek ~Witek (Gość)07.08.2018 12:36

Szpital niech zacznie uczciwie ludzi leczyć bo to co teraz się dzieje to masakra błąd błędem lekarskim pogania i nikt za nic nie odpowiada. jak się dba o pacjenta to i kasa jest a nie liczyć na to co ktoś obiecał. Ja nie korzystam ze szpitala w Piotrkowie po tym jak pokazali na co ich stać wiec wolę Bełchatów lub Kielce

1711


gość ~gość (Gość)08.08.2018 20:34

Czy sekcje sie wierzy?

01


gość ~gość (Gość)09.08.2018 00:00

Przynajmniej coś robią o obietnice spełnia nie tak jak PO _ lszewiki sojusz Lewicy Komunistycznej itp.przez tyle lat kradli i teraz oczeeniaja rządzących byle tylko wrócić do korytka

10


gość ~gość (Gość)09.08.2018 03:11

Zgadzam się z przed mówcami najpierw niech sie lekarze i caly personel medyczny dokształcą w nowych technikach, które są dostępne od dłuższego czasu, a nie mówią " nie da się , nie warto ratować", brak empatii i fachowości, brak podstawowej wiedzy dotyczącej chorób bo przecież pacjent musi tłumaczyć co to jest za choroba, na która się leczy. Serio pogratulować tam co po niektórym wiedzy.

20


gość ~gość (Gość)09.08.2018 07:12

Jakie pieniadze zaorac ten szpital zrobic jeden a normalny a nie czas oczekiwania do 4 godzin bylem tam ostatnio proszac o pomoc dali mi jakas opaske na rękę na pytanie kiedy mnie przyjma odpowiedz padła do 4 godzin było to na oddziale okolistyvznym druga sprawa to kościoły chyba tylko w Rzymie jest wiecej

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat