metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)14.01.2020 13:57

Hasło Cezarego na wybory
moje JUTRO MOŻE BYĆ LEPSZE
hi hi...

102


mom ~mom (Gość)14.01.2020 13:05

Zapomnieli o Antonim i Radnych Piotrkowa ? ? ? ........ A tyle obiecywali, ..... a może już wybudowali .......

142


cwaniak96 cwaniak96ranga14.01.2020 14:15

Dzisiaj wracałem piękną S-12 obiecaną przez Macierewicza,jaka piękna i równa ta droga,jestem przeszczęśliwy,polecam innym,omijajcie DK-12...hahahahahaha!!!!!!!

114


bnb ~bnb (Gość)14.01.2020 13:49

podstwowe pytanie ,czy w rokszycach robią zjazd czy nie ? jeżeli robią jest szansa ,jeżeli nie ,,,,,,,,,pozamiatane

60


przyszły milioner bez grosza ~przyszły milioner bez grosza (Gość)14.01.2020 15:06

Panie pośle Grabarczyk. Zachód okopany, północ-południe, nieprzejezdne (tranzyt), teraz jeszcze okopać wschód. Nic tylko założyć hodowlę. Nie, nie świnie, tylko alpaki i wielbłądy, ewentualnie kozy (ocieplenie klimatu, i bynajmniej nie na mięso, ale na mleko i na wełnę, może lokalna społeczność wyrazi zgodę, a Viva i obrońcy zwierząt nie zaprotestują.

51


Alfredo Nobel ~Alfredo Nobel (Gość)14.01.2020 15:10

A ja jestem zdania, że droga szybkiego ruchu powinna być w każdej gminie. Przynajmniej jedna. Każda gmina powinna być też wyposażona w termy - takie na wzór uniejowskich, sztuczne lodowiska, baseny i hale sportowe o wymiarze olimpijskim. W każdej gminie powinna być opera, a w co drugiej - filharmonia. Każda wieś (nie mówiąc już o miastach) powinna mieć skatepark i przynajmniej hektarowy plac zabaw dla dzieci połączony z wielofunkcyjną siłownią. A powiaty? Tu na każdy powinna przypadać co najmniej jedna autostrada z przylegającym do niej lotniskiem. I jedna katedr lub bazylika większa - co najmniej!

64


gość ~gość (Gość)14.01.2020 17:12

Byłaby już s12,ale grupie gamoni się żal zrobiło żabek.

90


Baner Grabarczyka nie do ruszenia ~Baner Grabarczyka nie do ruszenia (Gość)14.01.2020 19:04

A ten baner pana posła C.Grabarczyka z jesiennych wyborów który wciąż wisi na ścianie szczytowej wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Słowackiego 41-Niecała. Czy będzie wisiał do następnych wyborów a może wypłowieje od słońca? Tak na wszelki wypadek panie mecenasie Grabarczyk były ministrze sprawiedliwości za rządów Platformy Obywatelskiej niech pan to zdejmie ze ściany! Trochę pokory i panu by się przydało.

102


fello ~fello (Gość)14.01.2020 19:46

jak widze tego goscia to mi sie ..ygac chce. Zalatwi tak samo jak S8 i s12 bedzie sie zaczynac w Lodzi

102


gość ~gość (Gość)14.01.2020 20:07

Moment, bo czegoś tu nie rozumiem. Człowiek który był ministrem infrastruktury i nic nie zrobił w kwestii budowy tej drogi, doprowadził do dziwnego poprowadzenia S8...teraz domaga się budowy tej drogi ?? O co kaman ?

131


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat