metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mhm ~mhm (Gość)11.06.2021 11:13

czyli wystarczy że będą bez rejestracji :) redakcja zawsze pomocna !

100


Obsztyfitykultykiewi ~Obsztyfitykultykiewi (Gość)11.06.2021 12:18

To może zrobią coś z białym peżo i żółtym vw co stoją obok kościoła na belzackiej.
W niedziele nie ma gdzie pod kościołem stanąć a takto dwa miejsca jeszcze by były !

62


go?ć_kinia ~go?ć_kinia (Gość)11.06.2021 12:56

Stać mnie na 4 auta więc będą stały gdzie będę miała na to ochotę

314


Ep ~Ep (Gość)11.06.2021 17:47

Ten bolid stoi na ulicy Wysokiej

10


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)11.06.2021 11:18

Jeśli mowa o parking to dziwię się, że mieszkańcy dwóch wieżowców przy D.H. Merkury nie zrobili rewolucji i nie pociągnięci władz miasta do odpowiedzialności. Właściciel Merkurego zrobił sobie płatny parking, a tym samym zabrał, i tak już znikome, miejsca parkingowe dla tychże bloków. A ci, nie mając gdzie parkować przerzucili się na najblizszy przy bloku ul. Słowackiego 154/158. Rezultat jest taki, że ja mieszkający tam od 40 lat, mający jedno auto na 5 osobowa rodzinę muszę latać po sto metrów od domu po innych parkingach i szukać miejsca. Spółdzielnia umywa ręce bo jak twierdzi, parking od strony wieżowca jest ich, ale ten od strony ulicy już miasta i oni nie mogą zrobić np. parkingu z bramką tylko dla mieszkańców danego bloku. Żenada!

56


ASAS ~ASAS (Gość)11.06.2021 18:51

A po co

01


ASAs ~ASAs (Gość)11.06.2021 18:55

Smieszne u mnie w mieście rodzinnym nie terenie wspólnoty stały 2 takie bolidy i nikt nie chciałich odcholować wspólnota nie bo nie ma prawa straszoki miejskie tak samo. A młodzi wylali pod obuma po 5L oleju i od razu strarz pożarna ochrona środowiska się zajęłły bolidami. Oraz zaczeli szukać właściciela a raczej jego spadkobierców. A u brata we wspulnocie wyciągnęli jeden taki bolid jeszcze z czarnymi blachami na drobę publiczną i pozucili

21


eeeeetaaaaam ~eeeeetaaaaam (Gość)11.06.2021 14:32

Osoby które mają wykupione garaże powinny mieć zakaz parkowania pod blokiem. Zwolniłoby się mnóstwo miejsca.

415


@ndzi ~@ndzi (Gość)12.06.2021 10:41

a czy bazar ptak ma prawo blokować parkowanie na parkingu przy byłym inter marche

11


Olek ~Olek (Gość)11.06.2021 09:52

Kochani panowie zróbcie porządek wrakiem Kostromska 72 blok bo my mieszkańcy już nie mamy siły z tą kobietą walczyć a wrak blokuje parkowanie

90


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat