metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga17.11.2009 13:05

Ciekawe dlaczego taki kosmiczny termin wykonania tego parkingu i przyłączenia ul. Batorego? To powinno być zrobione w 2 tygodnie, a nie w 3 miesiące.
Ciekawe, czy też będzie tak spartolony jak np. ul. Dąbrowskiego, gdzie zrywają świeżo położoną kostkę:
http://img9.imageshack.us/img9/309/dbrowskiego20091116.jpg

Komentarz był edytowany przez autora: 17.11.2009 13:06

00


Mac ~Mac (Gość)17.11.2009 13:32

miejmy nadzieje że nowe miejsca parkingowe będą bezpłatne :-)

00


monika ~monika (Gość)17.11.2009 18:48

mam nadzieję ,że już samochody nie będą parkować na ul.kopernika,aż pod sam przystanek,tylko na płatnym parkingu.

00


SĄSIAD ~SĄSIAD (Gość)17.11.2009 20:20

Proszę PILNIE podać podać terapię, która poprawi nastrój PIOTRKOWIANINA . Temu Człowiekowi to się nic nie podoba i NA WSZYSTKIM SIE ZNA!!!!!!.jAK BY SIĘ PRZYJRZAŁ to na Dąbrowskiego leży obok kratki stary, rozebrany klinkier, natomiast nowa kostka połozona jest na chodniku.Taki zakres robót drogowych jak na Batorego to w 14 dni może zrobić PIOTRKOWIANIN Z RODZINĄ ,ale nie firma drogowa, która realizuje ten zakres profesjonalnie i w dobrym tempie. Moja rada to niech się ten Piotrkowianin zajmie komentowaniem tego na czym sie zna i możę się okazać,że NIE BĘDZIE WCALE JEGO KOMENTARZY!!!!!!!

00


kolooo ~kolooo (Gość)18.11.2009 09:51

Ładnie tam porobili, wreszcie będzie można wjechać i wyjechać z batorego od kopernika i jadąc na meczyk nie martwić się gdzie zaparkować. Przydało by się jeszczce coś zrobić z tym starym murem kamienicy co jest w tle nowego parkingu,

00


P51 ~P51 (Gość)18.11.2009 11:39

Drogi Piotrkowianinie - na pokazanej przez Ciebie fotce widać nie zrywanie nowo położonej kostki, ale demontaż dotychczasowej nawierzchni,która przypominam,była ze specjalnej cegły...
Po prostu tak ma to wyglądać...
A parking na Kopernika jest juz używany przez zdesperowanych kierowców od kilku tygodni - i od kilku tygodni NIC tam sie nie dzieje...Czyżby czekano na powrót kogoś,kto ma przy błysku fleszy przeciąć wstęgę...?

00


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)18.11.2009 12:50

mam nadzieję ,że już samochody nie będą parkować na ul.kopernika,aż pod sam przystanek,tylko na płatnym parkingu.

00


koleżanka z p-kowa ~koleżanka z p-kowa (Gość)18.11.2009 14:24

na batorego będzie darmowy parking- tak dla wiadomości

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga18.11.2009 19:20

"P51" napisał(a):
Drogi Piotrkowianinie - na pokazanej przez Ciebie fotce widać nie zrywanie nowo położonej kostki, ale demontaż dotychczasowej nawierzchni,która przypominam,była ze specjalnej cegły...


Obawiam się, że się mylisz - ja widzę nowopołożoną kostkę (zerwana była z 2 miesiące temu), którą przy kratce ściekowej zerwano - pewnie ktoś zapomniał o tej kratce.
Podłoże pod tą zerwaną kostką nie zostanie zagęszczone tak jak pod leżącą już kostką i za rok albo i wcześniej nawierzchnia ta będzie pofalowana jak wiele w mieście.

00


Jola ~Jola (Gość)24.02.2010 18:55

Miałam okaje dzis parkowac na tym przybytku... Kto zdecydował o tych płytach ażurowych, ktorymi jest wyłozony ów parking?? Przejście na obcasach po tych płytach to sztuka cyrkowa!! Moze tak miało byc bo to co sie dzieje w miescie piotrkow to własnie CYRK.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat