metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga17.11.2009 13:05

Ciekawe dlaczego taki kosmiczny termin wykonania tego parkingu i przyłączenia ul. Batorego? To powinno być zrobione w 2 tygodnie, a nie w 3 miesiące.
Ciekawe, czy też będzie tak spartolony jak np. ul. Dąbrowskiego, gdzie zrywają świeżo położoną kostkę:
http://img9.imageshack.us/img9/309/dbrowskiego20091116.jpg

Komentarz był edytowany przez autora: 17.11.2009 13:06

00


Mac ~Mac (Gość)17.11.2009 13:32

miejmy nadzieje że nowe miejsca parkingowe będą bezpłatne :-)

00


monika ~monika (Gość)17.11.2009 18:48

mam nadzieję ,że już samochody nie będą parkować na ul.kopernika,aż pod sam przystanek,tylko na płatnym parkingu.

00


SĄSIAD ~SĄSIAD (Gość)17.11.2009 20:20

Proszę PILNIE podać podać terapię, która poprawi nastrój PIOTRKOWIANINA . Temu Człowiekowi to się nic nie podoba i NA WSZYSTKIM SIE ZNA!!!!!!.jAK BY SIĘ PRZYJRZAŁ to na Dąbrowskiego leży obok kratki stary, rozebrany klinkier, natomiast nowa kostka połozona jest na chodniku.Taki zakres robót drogowych jak na Batorego to w 14 dni może zrobić PIOTRKOWIANIN Z RODZINĄ ,ale nie firma drogowa, która realizuje ten zakres profesjonalnie i w dobrym tempie. Moja rada to niech się ten Piotrkowianin zajmie komentowaniem tego na czym sie zna i możę się okazać,że NIE BĘDZIE WCALE JEGO KOMENTARZY!!!!!!!

00


kolooo ~kolooo (Gość)18.11.2009 09:51

Ładnie tam porobili, wreszcie będzie można wjechać i wyjechać z batorego od kopernika i jadąc na meczyk nie martwić się gdzie zaparkować. Przydało by się jeszczce coś zrobić z tym starym murem kamienicy co jest w tle nowego parkingu,

00


P51 ~P51 (Gość)18.11.2009 11:39

Drogi Piotrkowianinie - na pokazanej przez Ciebie fotce widać nie zrywanie nowo położonej kostki, ale demontaż dotychczasowej nawierzchni,która przypominam,była ze specjalnej cegły...
Po prostu tak ma to wyglądać...
A parking na Kopernika jest juz używany przez zdesperowanych kierowców od kilku tygodni - i od kilku tygodni NIC tam sie nie dzieje...Czyżby czekano na powrót kogoś,kto ma przy błysku fleszy przeciąć wstęgę...?

00


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)18.11.2009 12:50

mam nadzieję ,że już samochody nie będą parkować na ul.kopernika,aż pod sam przystanek,tylko na płatnym parkingu.

00


koleżanka z p-kowa ~koleżanka z p-kowa (Gość)18.11.2009 14:24

na batorego będzie darmowy parking- tak dla wiadomości

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga18.11.2009 19:20

"P51" napisał(a):
Drogi Piotrkowianinie - na pokazanej przez Ciebie fotce widać nie zrywanie nowo położonej kostki, ale demontaż dotychczasowej nawierzchni,która przypominam,była ze specjalnej cegły...


Obawiam się, że się mylisz - ja widzę nowopołożoną kostkę (zerwana była z 2 miesiące temu), którą przy kratce ściekowej zerwano - pewnie ktoś zapomniał o tej kratce.
Podłoże pod tą zerwaną kostką nie zostanie zagęszczone tak jak pod leżącą już kostką i za rok albo i wcześniej nawierzchnia ta będzie pofalowana jak wiele w mieście.

00


Jola ~Jola (Gość)24.02.2010 18:55

Miałam okaje dzis parkowac na tym przybytku... Kto zdecydował o tych płytach ażurowych, ktorymi jest wyłozony ów parking?? Przejście na obcasach po tych płytach to sztuka cyrkowa!! Moze tak miało byc bo to co sie dzieje w miescie piotrkow to własnie CYRK.

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat