metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
aqqq ~aqqq (Gość)05.11.2019 18:05

A jeżeli wrzask z oznakowaniem to tylko przykrywka jakiegoś większego problemu?

91


gośc ~gośc (Gość)05.11.2019 19:34

Patrzę na kamerce na zachowania kierowców i chyba wiele mnie już nie zdziwi. Jadący przez rondo wewnętrznym pasem od strony Żelaznej i zjeżdżający w Armii Krajowej przejeżdżają na wysokości Górnej ciągłą linię, gdzie dosłownie 2metry nadrobiliby i opuszczają rondo nie łamiąc zasad ruchu. Ale tak to już bywa jak w prywatnych autach rozliczani są z przejechanych METRÓW i zużycie opon oraz paliwa

32


rtg54 ~rtg54 (Gość)10.11.2019 08:56

A co radni sądzą i czy widzieli oznakowanie poziome na ul. Armii Krajowej, od ronda do przystanku po przeciwnej stronie Hortexu ? Kto wymyślił żeby za przystankiem który ma swoją zatoczkę, w kierunku ronda z 3 pasów robiły się 2 ? Po co to zostało zrobione skoro ten trzeci prawy pas potrzebny jest do skręcania na osiedle i potrzebny do włączenia do ruchu przez miejskie autobusy ?

30


mag ~mag (Gość)10.11.2019 16:22

Dzisiaj miałam okazję jechać tym słynnym rondem z al. Armii Krajowej w ul. Dmowskiego. Niestety "kierowca" jadący wewnętrznym pasem też zjeżdżał z ronda w ul. Dmowskiego i wymusił na mnie pierwszeństwo. Co mam powiedzieć: wieśniak nie potrafi jeździć, nie zna przepisów, nie wiem! Ale linia przerywana w tym miejscu jest zdecydowanie za krótka, powinna się wcześniej zaczynać i jeszcze jedno, szkoda, że nie ma na ul. Dmowskiego dwóch pasów , które odbierałyby zjeżdżających z ronda. I jakim cudem te wszystkie mądre komisje pozwoliły na takie oznakowanie poziome na tym rondzie?

50


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat