metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mag ~mag (Gość)10.11.2019 16:22

Dzisiaj miałam okazję jechać tym słynnym rondem z al. Armii Krajowej w ul. Dmowskiego. Niestety "kierowca" jadący wewnętrznym pasem też zjeżdżał z ronda w ul. Dmowskiego i wymusił na mnie pierwszeństwo. Co mam powiedzieć: wieśniak nie potrafi jeździć, nie zna przepisów, nie wiem! Ale linia przerywana w tym miejscu jest zdecydowanie za krótka, powinna się wcześniej zaczynać i jeszcze jedno, szkoda, że nie ma na ul. Dmowskiego dwóch pasów , które odbierałyby zjeżdżających z ronda. I jakim cudem te wszystkie mądre komisje pozwoliły na takie oznakowanie poziome na tym rondzie?

50


rtg54 ~rtg54 (Gość)10.11.2019 08:56

A co radni sądzą i czy widzieli oznakowanie poziome na ul. Armii Krajowej, od ronda do przystanku po przeciwnej stronie Hortexu ? Kto wymyślił żeby za przystankiem który ma swoją zatoczkę, w kierunku ronda z 3 pasów robiły się 2 ? Po co to zostało zrobione skoro ten trzeci prawy pas potrzebny jest do skręcania na osiedle i potrzebny do włączenia do ruchu przez miejskie autobusy ?

30


gośc ~gośc (Gość)05.11.2019 19:34

Patrzę na kamerce na zachowania kierowców i chyba wiele mnie już nie zdziwi. Jadący przez rondo wewnętrznym pasem od strony Żelaznej i zjeżdżający w Armii Krajowej przejeżdżają na wysokości Górnej ciągłą linię, gdzie dosłownie 2metry nadrobiliby i opuszczają rondo nie łamiąc zasad ruchu. Ale tak to już bywa jak w prywatnych autach rozliczani są z przejechanych METRÓW i zużycie opon oraz paliwa

32


aqqq ~aqqq (Gość)05.11.2019 18:05

A jeżeli wrzask z oznakowaniem to tylko przykrywka jakiegoś większego problemu?

91


gość ~gość (Gość)06.11.2019 12:22

A dlaczego nie zrobiono ronda turbinowego takiego fajnego bezkolizyjnego jak rondo sulejowskie?

60


obiektywny ~obiektywny (Gość)05.11.2019 11:25

A gdzie się podział ten ~gość co na rondzie Sulejowskim nie wiedział jak można zawrócić on by to naprawdę wniósł co zdumiewająco odkrywczego lepiej zaczekać na jego opinię by nie zmieniać oznakowania po raz trzeci. Ciekawy jestem jak to poruszają się po rondach amerykanie gdzie krzyżują się np. dwie autostrady i każda ma kilkanaście pasów ruchu w jednym kierunku i wjazd w niewłaściwy pas powoduje konieczność dodatkowego przejazdu rzędu 10-20km ?

45


mb ~mb (Gość)04.11.2019 23:16

Witam. Mam pytaniw do wszystkich zmawców ruchu drogowego.Wszyscy wałkują przejazd z Żelaznej na Dmowskiego ale jadać Dmowskiego od Piomy na Dmowskiego podrugiej stronie ronda ustępujemy pojazdowi z Żelaznej z prawego pasa?

50


gość ~gość (Gość)05.11.2019 20:09

Ale głupie są te komentarze, sprawdźcie sami że rondo jest dobrze oznakowane i tam gdzie można zmienić pas to są linie przerywane.
Mam wrażenie że komentują "niedzieli kierowcy" albo osoby bez prawka

74


~PT ~~PT (Gość)05.11.2019 19:55

mamtog (Gość) - można w prawo, tam też jest Dmowskiego. Sprawdź na mapie.

20


gość ~gość (Gość)05.11.2019 19:12

Rondo buduję się żeby udróżnić ruch,a w tym przypadku jest odwrotnie

44


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat