metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)02.07.2020 11:29

No na pewno w Sulejowie oddam.

11


gość ~gość (Gość)02.07.2020 21:01

Przecież nikt Cię nie zmusza do oddawania krwi. Możesz to zrobić gdzie indziej. Ale skoro jesteś internetowym trolem to przynajmniej zachowuj się godnie i nie komentuj czegoś do czego nikt Cię nie zobowiązał.

20


97-300 97-300ranga03.07.2020 21:18

"Krwinka" to wydmuszka,tam nie ma żadnych członków,prócz szulca.

22


gość ~gość (Gość)03.07.2020 22:19

Jestem członkinią tego Stowarzyszenia od samego początku i Krwinka jak najbardziej jest, działa i robi to do czego została stworzona. A te poniższe komentarze piszą Ci którzy zostali z niej wyrzuceni za działanie na szkodę Stowarzyszenia ukrywając się w internecie bo nie mają odwagi się ujawnić. To się nazywa trolling. A przede wszystkim to jest zazdrość że Krwinka coś robi a wyrzuceni z niej dyscyplinarnie pseudo członkowie nic nie mogą zrobić bo nikt ich nie chce. I to się nazywa ŻENADA.
Poza tym jeżeli ktoś kto poniża kogoś z powodu tak szlachetnego czynu jak ratowanie ludzkiego życia to jest to osoba ta nic sobą nie reprezentuje.

20


Miłosierna ~Miłosierna (Gość)04.07.2020 21:15

Kuźwa. Ciągle się czepiają tego Szulca. Był Prezesem się go czepiali, jest V - ce Prezesem się go czepiają. Widać że chyba niektórym nacisnął na odcisk. Szkoda bo bez względu co kto o nim myśli jest dobrym człowiekiem, zawsze można na niego liczyć. Nie odmawia pomocy. A to że kogoś wyrzucił ze Stowarzyszenia bo ktoś zrobił złego. Taka rola człowieka który pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia. Mnie nie interesuje co robi w Stowarzyszeniu. Mnie interesuje jakim prywatnie jest człowiekiem. Uczynnym, pomocnym, który zawsze pomaga jak jest potrzeba. To właśnie on był jednym z dwóch ratowników którzy rzucili wszystko by pomóc poszkodowanym w Tatrach w zaszłym roku. Nie musiał tego robić bo był na urlopie. Ale zrobił. Kiedy miałam problem z mamą też bez problem pomógł. A WY niewdzięcznicy wylewacie na niego pomyje. Nie wstyd wam. Jeżeli zrobiliście coś złego za co was wyrzucono to widocznie był ku temu powód. A Wy hejtujecie go z takiego powodu jak ratowanie życia. WSTYD przez duże W.

10


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat