metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
EP97300 ~EP97300 (Gość)10.06.2021 09:10

A w sklepach mięsnych kiedy?

131


gośćq ~gośćq (Gość)10.06.2021 09:20

polecam z całego serca przychodnie w Smardzewicach, miła obsługa i szczepienia od ręki lub z dnia na dzień polecam

26


wojciech ~wojciech (Gość)10.06.2021 10:49

Bez większego problemu można zaszczepić się w Piotrkowie. Jest tylko jedno ale ! Punkt przy szpitalu na Rakowskiej. Zapisujesz się wybierając ten punkt. Dostajesz potwierdzenie sms-em zapisu na szczepienie na adres Rakowska 15. Jedziesz do tam .. . I tu zonk !!! To nie ten adres ! Prawdziwym adresem jest Wolborska 76. Na zewnątrz praktycznie żadnego oznaczenia. Maleńka tabliczka przy bocznym wejściu. Naprawdę nie można zrobić tego solidnie ?

33


Doktor Watson ~Doktor Watson (Gość)10.06.2021 11:16

"Po Pier Do Lenie" ludzkie dosięgło zenitu!
Tak czy siak od piątku "Koko Koko Euro spoko", czy jakoś tam!

42


pytak ~pytak (Gość)10.06.2021 11:56

Firmy farmaceutyczne zarabiają miliardy na sprzedaży sczypawek.
Ile z tego mają nasi miejscowi służalcy ?
Za tysiące ludzi pozbawionych należytej opieki zdrowotnej ta kwota z pewnością jest żałosna.

62


gosc12333 ~gosc12333 (Gość)10.06.2021 09:44

Od czwartku: na stacjach benzynowych,
Od piątku: w warsztatach samochodowych (z zachowaniem 1,5 metra od narzędzi pneumatycznych)
Od soboty: na giełdzie i bazarze przy Dmowskiego (z wyłączeniem osób kupujących pomidory)
Od niedzieli: na placach zabaw i w kościołach (ale tylko w godzinach wieczornych)
Od poniedziałku: w Biedronce (tylko z kartką Moja Biedronka)
Od wtorku: w Lidlu (przy podaniu szczepionki obowiązuje promocja 1+1, możesz zaszczepić np. swojego psa)
Od środy: w kioskach Ruch (tylko dla osób z długimi rękoma)

141


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)10.06.2021 10:09

To już od teraz na szczepienie przeciwko, podobno śmiertelnej wirusowej chorobie, jak na piwko do wyszynku? Rozumiem również, że zakwalifikowanie (pacjenta) do szczepienia, to taka przysłowiowa bułka z masłem, lekarz zupełnie niepotrzebny, niech lepiej przyjmuje teleporady w przychodni. To ja już pozostanę przy dezynfekcji rąk i niewielkim dystansie społecznym, na pewno mniej mi zaszkodzi, a może pomóc. A szczepionkę lada moment będzie się przyjmować, jak kiedyś tran w szkołach (tran doustnie, a nie podskórnie), z tym że wtedy Polska płaciła za tran rublami transferowymi lub węglem, a teraz "kapustą" i euro. No niezły biznes, można go nominować do nagrody Nobla, w dziedzinie ekonomii( w domyśle ekonom pan Niedzielski).

92


Orlen ~Orlen (Gość)10.06.2021 17:56

Mogę zaproponować szczepienie?

12


hdftr ~hdftr (Gość)10.06.2021 12:11

Szczepionki są nie do końca przebadane (taki eksperyment na dużej populacji), wystarczy zgłosić się po e-skierowanie i wypełnić oświadczenie - sami dla siebie jesteśmy lekarzami i bez żadnych badań przyjąć coś, co tak naprawdę nie wiadomo jak wpłynie na nasz organizm i jakie będą tego skutki po jakimś czasie. W radio (które powinno być bezstronne) śmieją się z płaskoziemców, ale każdy może mieć swoje zdanie.

74


spoko ~spoko (Gość)10.06.2021 09:56

brać coś co powstało w pospiechu i nie do końca jest sprawdzone ? japonia ,australia oni nie szaleją i podchodzą z rozsądkiem ,zobaczymy za kilka lat jakie skutki to pozostawi

104


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat