metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)12.08.2020 16:22

Ruskie to wypuścili. Nie ma szans, by znaleźli szczepionkę w tak krótkim czasie

112


a.k. ~a.k. (Gość)12.08.2020 18:09

proszę podać konkretnie z jakiej miejscowości , kogo się wystrzegać, a nie w gminie Moszczenica.

35


czy o to chodzi ~czy o to chodzi (Gość)12.08.2020 18:20

Ktoś zaszczepi się na kowida i spokojnie będzie mógł chorować na grypę w domu a nie w szpitalu zakaźnym gdzie podłączą jego sprawne mięśnie pod respirator.

23


D^D ~D^D (Gość)13.08.2020 11:12

Jeżdżę codziennie pociągiem, mam kontakt z mnóstwem osób w pociągu, w komunikacji i w pracy. Nie wszyscy mają maseczki. Ile osób zdążę zarazić zanim sam dowiem się, że jestem chory? A może mam bezobiawowo? Pozdrawiam czytających

21


ler ~ler (Gość)13.08.2020 09:00

Brak tabelki a jest dość pomocna.

50


j. ~j. (Gość)12.08.2020 18:34

Nie ma koronawirusa, nie ma pandemii, wszyscy kłamią, to Chińczyki, to firmy farmaceutyczne, to Bill Gates z iluminatami, to Putin z kosmitami, to jeden wielki spisek, chcą nas zachipować, nie wolno się szczepić, bo szczepionki zabijają, albo powodują bezpłodność, nie trzeba nosić maseczek, nie trzeba się dystansować, nie trzeba niczego przestrzegać, trzeba włączyć myślenie i przejrzeć na oczy, nie trzeba wierzyć profesorom medycyny, trzeba bezgranicznie wierzyć znachorom i antyszczepionkowcom, ci, co chorują, to udają chorobę, bo należą do spisku, Ziemia jest płaska, Polska leży w Afryce, a koło jest kwadratowe!

1613


gość ~gość (Gość)13.08.2020 09:53

Jest czy nie pandemii,ale najbardziej śmieszą mnie teorie spiskowe, zwłaszcza tych wszystkich antyszczepionkowców. Codziennie zjadają przetworzone jedzenie, ryby nafaszerowane rtęcią, fast foody, pozornie zdrowe bio produkty, chipsy, batoniki, dają swoim bombelkom zdrowe soczki z masą substancji nadających kolorek i smaczek. No chyba że wszyscy oni piją tylko czystą źródlaną wodę i uprawiają własne eko warzywna, mają swoje kurki i swoje świnki, no to przepraszam - zwracam im honor....

33


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat