metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bn ~bn (Gość)09.06.2019 11:49

Fajnie byłoby gdyby Nadleśnictwo przedłużyło tą nową drogę leśną na Wierzejach w okolicach lasu jabłoniowego do osady leśnej w Kole,bo dojazd drogą Piotrków - Koło jest bardzo niebezpieczny ze względu na panujący tam duży ruch samochodowy.

150


gość ~gość (Gość)09.06.2019 11:59

Wszystko fajnie,tylko gdzie mam szukać tych ścieżek?moze jakieś znaki ,mapa ścieżek rowerowych w obrębie piotrkowa by się przydała.

130


pieszy ~pieszy (Gość)09.06.2019 12:39

A kiedy obiecana ścieżka rowerowa po dawnej kolejce wąskotorowej do Sulejowa?

73


gość ~gość (Gość)09.06.2019 14:12

Kiedy nadleśnictwo weźmie się za buraków którzy jeżdżą pijani samochodami po drodze rowerowej wierzeje-kolo ?

90


j. ~j. (Gość)09.06.2019 15:20

Motocykliści mają także sporo innych grzechów na sumieniu, choćby jeżdżenie po mieście maszyną ryczącą, jak odrzutowiec. Może taki jeden z drugim myśli, że jak tak zaryczy motorem, to zaraz wszystkie dziewczyny w Piotrkowie będą jego, bo zobaczyły jakiegoś "supermena" na motorze? Mam nadzieję, że jednak w Piotrkowie mieszkają mądrzejsze dziewczyny i mają o nich inne zdanie... Ale... oni są religijni, jeżdżą na Jasną Górę no i... chyba w obecnej rzeczywistości są nie do ruszenia...

71


gość ~gość (Gość)09.06.2019 16:29

Jakie zycie, taki rap.

41


gość ~gość (Gość)09.06.2019 19:53

Szlak to jest ale jasny jeżdżąc tymi sciezkowymi bublami

40


gość ~gość (Gość)09.06.2019 20:14

Odp do Gość " Kiedy nadleśnictwo weźmie się za buraków którzy jeżdżą pijani samochodami po drodze rowerowej wierzeje-kolo ?" Jak widzisz takich to zrób zdjęcie samochodu i wyślij na mail nadleśnictwa! Ja tak zrobiłem. I wkrótce dostałem informację że gość został ukarany mandatem.

50


Bolek ~Bolek (Gość)09.06.2019 20:42

JAWNA KPINA, zapory-rogatki leśne pootwierane na oścież, jeżdzi kto chce i czym chce bez konsekwencji, objazdówka 12, wystarczy popatrzeć na rejestracje, lasy państwowe to tylko niszczą za nowej dojnej zmiany, wycinają połacie a maszyny doprowadzają dukty do ruiny, Biała droga Wierzeje-Barkowice najbardziej zniszczona przez maszyny wycinające lasy i to wszystko Lasy Państwowe. Zakłamanie ,propaganda , ale teraz się liczy 500+ i koryto plus, Nie piszczcie bzdur ,że instytucja cokolwiek robi raczej niszczy , można to sprawdzić na własne oczy, Możecie tylko marzyć o ścieżkach takich jak np. Tomaszów -Inowłódz czy ciąg w Bełchatowie itd. Od zawierzenia Piotrkowa Maryi ścieżki się same nie wybudują ! A obiecana ścieżka Piotrków -zalew Sulejowski pojawi się w propagandzie przedwyborczej dla frajerów!

82


gość ~gość (Gość)10.06.2019 07:10

Tak, to wszystko dla rowerzystów.... buuuhhhaaa

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat