metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Macieju ~Macieju (Gość)25.11.2012 21:30

Remont chodnika na odcinku około 200mb ? z jednej strony czy z obu stron jezdni ? i jakiż to chodnik, jakie materiały zostaną użyte że wyniesie to aż 50 tys ZŁ ?!

00


pipi ~pipi (Gość)26.11.2012 09:53

A co nas piotrkowian interesuje chodnik w Radomsku??????
może ktoś pokaże mi artykuł ze strony miasta Radomsko jak taka istnieje o chodnikach dziurach w jezdni w Piotrkowie.

00


P51 ~P51 (Gość)26.11.2012 11:18

"pipi" napisał(a):
A co nas piotrkowian interesuje chodnik w Radomsku??????


A co mnie interesuje to,że ciebie to nie interesuje?!?!
Nie interesuje cię-nie czytaj i innym d... głowy nie zawracaj ;->

00


pipi ~pipi (Gość)26.11.2012 14:06

do P51 to może niech zaczną pisać o całej Polsce gdzie chodniki wyremontowali niech d... i głowe nie zawracają- prowincja

00


P51 ~P51 (Gość)26.11.2012 14:37

"pipi" napisał(a):
do P51 to może niech zaczną pisać o całej Polsce gdzie chodniki wyremontowali niech d... i głowe nie zawracają- prowincja


Nie unoś się i nie przerysowuj sytuacji.
Rozumny, zapracowany człowiek wychwytuje z medialnego szumu informacje istotne DLA SIEBIE. To,co go interesuje,to w czym ma coś do powiedzenia,na czym się zna i może wzbogacić wiedzę ogólną.
Jeśli masz ochotę,by komentować rzeczy, które ciebie nie dotyczą, to gratuluję ilości wolnego czasu do stracenia!
Nie do usłyszenia!

00


krzysiek71 ~krzysiek71 (Gość)26.11.2012 17:23

Cytuję:
Nowe chodniki na Rolnej w Radomsku


z całym szacunkiem dla radomszczan,ale ... mnie obchodzą chodniki w tym mieście.

00


P51 ~P51 (Gość)27.11.2012 09:58

"krzysiek71" napisał(a):
z całym szacunkiem dla radomszczan,ale ... mnie obchodzą chodniki w tym mieście


"P51" napisał(a):
A co mnie interesuje to,że ciebie to nie interesuje?!?!
Nie interesuje cię-nie czytaj i innym d... głowy nie zawracaj ;->


Dobrze jest CZYTAĆ komentarze PRZED dodaniem swojego...
Ale swoją drogą właśnie te komentarze w tym temacie są dobrą wskazówka do administratora portalu ( dotyczącego zgodnie z nazwą Piotrkowa i NAJBLIŻSZYCH okolic), by nie zamieszczać wiadomości z dalszego "świata", bo rodzi to tylko spięcia i niepotrzebna pianę.
Wystarczy wnikliwie obserwować i wsłuchać się w wolę ludu ;-)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat