metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
. ~. (Gość)11.02.2019 10:17

Na przeciwko Piotrcovii stanął wielokrotny MP, w szaragach którego grają praktycznie same reprezentantki Polski (wspomagane bardzo dobrymi zawodniczkami z zagranicy: Besen, Niesciaruk czy Moldrup...) Niestety Piotrcovia ten mecz przegrała, ale z pewnością był to wartościowy mecz dla naszej młodej drużyny. Były takie momenty w tym spotkaniu, że na rozegraniu grały Senderkiewicz, Cygan i Małecka - proszę zwrócić uwagę na średnią wieku tych zawodniczek; do tego na skrzydle grała Gajewska (rocznik 99). Proszę tu nie wieszać psów na naszym zespole i pozwolić im się w spokoju rozwijać, a sukcesy przyjdą - w co szczerze wierzę!
Patrycja życzę zdrowia; a całemu zespołowi powodzenia w kolejnych spotkaniach!
PS - ktoś tu twierdził, że Koszalin jest w kryzysie i umniejszał wartość naszego zwycięstwa... A proszę tenże Koszalin wygrał na wyjeździe z dobrym zespołem z Kobierzyc.

62


gość ~gość (Gość)11.02.2019 11:38

Zabrać się za trenowanie a nie lansowanie. Brak wyników = brak kasy.

37


gość ~gość (Gość)11.02.2019 18:05

Chodźcie, chodźcie piotrkowianie
Ja wam powiem co się stanie.
Fala hejtu się wyleje,
Na epiotrkow już szaleje,
Nie umiecie wciąż przegrywać,
ale ciągle naigrywać.

41


Damian ~Damian (Gość)11.02.2019 17:21

To co widziałem na żywo w internecie to szok! Wynik ukazuje całą prawdę o poziomie Piotrcovii.
Na poziomie zagrały :Senderkiewicz,Opet i Sarnecka,reszta to pomyłka na czele z Cygan.
Postępu nie widać.

55


gość ~gość (Gość)12.02.2019 00:21

35-19 wszystko gra przecież to sezon przejściowy, przynajmniej tak nas uświadamiano na konferencji prasowej przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019.

24


Tubylec ~Tubylec (Gość)11.02.2019 09:16

Jeszcze więcej kasy dać :D

55


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat