metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dyrdymał ~dyrdymał (Gość)09.06.2021 13:53

Stęskniłem się za tym panem, bo już miałem podejrzenie że wymienili go na nowszy model.

100


Wszyscy WON! ~Wszyscy WON! (Gość)09.06.2021 18:03

Najlepszym rozwiązaniem byłoby odstawienie psychopatów od władzy! Ta cała plandemia nigdy by się nie udała gdyby nie głupota ludzi i wiara we wszystko co powiedzą w telewizji a za ogromną liczbę zgonów nie należy obwiniać jakiegoś tam wirusa tylko psycholi na wysokich stołkach za uwalenie służby zdrowia !

121


ametys. ~ametys. (Gość)09.06.2021 14:55

Otwierać przychodnie dla zwykłych ludzi, którym jest pobierana składka zdrowotna a oferowana pogaduszka z doktorem . Koniec z tym. Obywatele otwierajcie sami przychodnie a leniwych doktorów gońcie na cztery albo więcej wiatrów. Dość poniewierania Polaków.

130


Kazik ~Kazik (Gość)09.06.2021 20:46

Czyli Brytyjskiej produkcji szpryca nie działa.

50


niecierpliwy ~niecierpliwy (Gość)09.06.2021 19:35

Czekam na fotografię tego kogoś za kratami więzienia.
Mam nadzieję , że będzie on w towarzystwie wszystkich sprzyjających mu lekarzy, opłaconych redaktorów i troli internetowych.

110


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)09.06.2021 22:32

A tymczasem u liderów wyszczepiania.
...Coraz bardziej niepokojąca sytuacja epidemiczna w Wielkiej Brytanii. Kolejny dzień wzrostów zakażeń...
No to jak to jest naprawdę z tymi cudami szczepionkowymi, panowie i panie, Niedzielski i rada lekarska (z małej litery) przy Premierze RP. Coś mało znają się na rzeczy ci eksperci i profesorowie z bożej łaski.

70


Tatanka Jotanka ~Tatanka Jotanka (Gość)09.06.2021 22:38

Najrozsądniejsze to postawianie przed sąd wszystkich rządów od 1989 roku.
Ludzie, cała plandemia to olbrzymi biznes.

70


Gd ~Gd (Gość)09.06.2021 13:48

Ja mam dla nich taki pakiet żeby sobie polecieli np na marsa bo tych ich bredni już słuchać nie idzie.A na pinokia to już patrzeć nie idzie.Te jego fałszywe oczka mówią wszystko...

150


dziwne ~dziwne (Gość)09.06.2021 14:15

japonia ,nowa zelandia ,korea ,australia ,ma wyszczepione tylko 1,5 mln obywateli 1 dawką , oni podchodzą do tematu rozważnie i normalnie ,dlaczego nasi na siłę chcą szczepić wszystko co na drzewo nie ucieka ? dzieci z ryzykiem powikłań odległych ?

111


Radi ~Radi (Gość)09.06.2021 23:02

Jestem ciekawy ile jeszcze wariantów tego wirusa wymyślą, bo co chwile to coraz to gorszy wariant i na jakiej podstawie te warianty są tworzone bo na chwilę to każde państwo ma swoją wersję a kiedy będzie Polska wersja, przy piątej czy szóstej fali pandemii panie ministrze?

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat