metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Krakadyl ~Krakadyl (Gość)15.08.2019 18:13

Na poniższym forum założyłem temat o pełnowartościowych siłowniach dla dorosłych
https://workout-polska.pl/index.php/forum/silownia-kulturystyka/3392-profesjonalne-i-darmowe-silownie-plenerowe

00


qwert ~qwert (Gość)14.08.2019 07:55

czy ktoś cwiczy na tych przyżądach?

11


gość ~gość (Gość)14.08.2019 08:37

Rusz się sprzed komputera to zobaczysz ile osób z tego korzysta. Bardzo fajna sprawa... Szkoda tylko że w innym mieście. Polecam wysłać delegacje piotrkowskich urzędników do Tomaszowa żeby zobaczyli jak wyglądają place zabaw dla dzieci i takie siłownie zewnętrzne.

22


gość ~gość (Gość)14.08.2019 10:21

Osy powstają nie tylko w Tomaszowie, ale w całej Polsce, gdyż to program rządowo - samorządowy. Ja korzystam z OSY w Barkowicach.

01


snoop drągi drong ~snoop drągi drong (Gość)14.08.2019 08:44

Potwierdzam. Ku mojemu zdziwieniu ze sprzętów koło 12 sporo korzysta. Z innych niestety się nie wypowiem.

01


dfgdfgdf ~dfgdfgdf (Gość)14.08.2019 08:34

Największa głupota i topienie publicznych pieniędzy. Najbardziej cieszą się z tego wykonawcy i serwisanci. Mało kto (jeśli w ogóle) ktoś z tego korzysta, a koszta dla miasta rosną...

33


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat