metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)02.07.2020 06:27

Bardziej mnie interesuje czy basen na belzackiej już otwarty?

32


kb ~kb (Gość)02.07.2020 05:57

To jest wiadukt na na miarę naszych możliwości. Tym wiaduktem otwieramy oczy niedowiarkom! I nikt nie zapyta: czemu tak długo? Bo nikt nie wie, czemu!
A tak serio: WRESZCIE!

31


gość ~gość (Gość)01.07.2020 21:12

Bardziej mnie interesuje czy basen na belzackiej już otwarty?

35


gość ~gość (Gość)02.07.2020 04:54

Tylko szkoda ze jakos wykonania tego wiaduktu pozostawia wiele do zyczenia

21


gość ~gość (Gość)01.07.2020 21:00

Nadeszła wikopomna chwila... tak powinien się zaczynać artykuł o otwarciu dużego zakładu produkcyjnego w Piotrkowie, a nie wiaduktu, który był budowany zbyt długo. Otwarcie w samo południe, aby poseł mógł mieć zrobione zdjęcia... Szkoda, że o 17 na skrzyżowaniu obok BP były jeszcze błędne tablice informujące o objeździe... Czy z okazji otwarcia był poczęstunek dla VIPów? A inną sprawą kest fak, że puszczono ruch na wiadukcie była koszona trawa i sprzątano piach...

70


gość ~gość (Gość)01.07.2020 22:49

Basen otwarty,widzialem dzis kapiacych sie

10


gość ~gość (Gość)01.07.2020 22:39

Od miesiąca wiadukt był gotowy, ale brakowało JEDNEGO podpisu... W tym czasie tysiące aut stało na Twardosławickiej trując środowisko.

20


gość ~gość (Gość)01.07.2020 16:50

Brakuje jeszcze 2 nowych ewangelistów, termobarycznego i prezesa z długopisem.

103


gość ~gość (Gość)01.07.2020 21:55

Huraaaa jupi jupi

00


gość ~gość (Gość)01.07.2020 20:28

W normalnym, cywilizowanym kraju ruch otwarto by tuz po północy lub z samego rana by ludzie do pracy mogli dojechać. Ale nie u nas. Otwarto niespiesznie w południe bo trzeba dla lansu zrobić konferencję prasową i zrobić fotki. To nic, że dzień wcześniej zamknięto jeden z bardzo obleganych przejazdow na Twardosławickiej a to megarondo jest niedrozne. To nic, ze służby ratunkowe by miały problem przedostać sie nad A1. To nic, ze niektórzy jadą do pracy. Wazniejszy jest lans oficjeli z posłem na czele. Nadmienię, że sam wiadukt nie jest nowością w tym miejscu. Nie jest dziełem sztuki architektonicznej. Ot po prostu jest bo był.

162


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat