metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość_gjj ~gość_gjj (Gość)11.01.2021 11:58

Dajcie samorządom pieniądze to zrobią a jak nie to nie robią

28


gość_hjjk ~gość_hjjk (Gość)11.01.2021 15:57

Skor tak to chcę broń bez zezwolenia ale to nigdy się nie udało bo żąy anty polskie szybko bo się rozpadło

51


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)11.01.2021 22:57

Pan Banaś łapie za ożydle i kopie po kostkach kolesi, a mogło być tak pięknie i bezkolizyjnie. Jednak Pan Bóg istnieje. A może to Szatan?

31


Hmmm ~Hmmm (Gość)11.01.2021 15:24

Przeciążone auta to jedno... a liche wykonanie dróg to drugie. Skłodowskiej Curie przyjmuje takie samo natężenie jak Śląska czy Wolborska, a droga się trzyma :) A co do Ronda Sulejowskiego... codziennei przejeżdżałem jak było remontowane i widziałem jak robią. Jak nawierzchnia ma wytrzymywać, skoro na około 50% ronda zerwano tylko dywanik, zostawiając starą podbudowę...

81


gość_mishelin ~gość_mishelin (Gość)12.01.2021 03:39

Do gość łamatuchono czy jakoś tak (w sumie wypowiedź pokręcona jak sama nazwa nadawcy, a może to epitet?) co chcesz osiągnąć formą swojego komentarza? Te znaki zapytania i to "no co byś zrobił"? W pierwszej myśli jest chęć wypalenia do ciebie

04


gość_gość ~gość_gość (Gość)12.01.2021 09:43

No jak robią przekręt goni przekręt.

30


gość_k ~gość_k (Gość)12.01.2021 11:47

NIK powinien sprawdzić jak spółdzielnie mieszkaniowe jak wydają pieniądze? To jest dopiero patologia. Prywatne folwarki prezesów a przede wszystkim jak są obsadzone stanowiska wice prezesów? Ciekawe jest też to że płacimy tak wielkie czynsze kiedy to w innych miastach są one nawet połowę mniejsze.

30


gość_kogut ~gość_kogut (Gość)12.01.2021 12:49

Zdium w Piotrkowie niech sprawdzą. Tam nie robią nic a jak coś zaczną to na wszystkim oszczędności.

30


Zbychu ~Zbychu (Gość)11.01.2021 23:13

Naszą Gminę wolę krzysztoporską niech sprawdzą bo tam drogi robione wąskie i na przysłowiowym piachu bez podbudowy na moje oko.

51


gość_daniel ~gość_daniel (Gość)11.01.2021 11:36

W końcu wyjdzie jak peuk naprawia drogi

192


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat