metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rozgonić to towarzystwo i wybrać swojego prezesa ~Rozgonić to towarzystwo i wybrać swojego prezesa (Gość)12.02.2018 22:30

Widać że prezes spółdzielni uważa się za "Władzą" dla jej członków. A jest przecież tylko wynajętym przez nich służącym. Dokąd ludzie nie zrozumieją tej prostej prawdy, to będą robieni w przysłowiowego konia przez różne spółdzielnie i ich prezesów.
Należy po prostu rozgonić to towarzystwo i wybrać swojego prezesa.

73


Telewizyjny nie szczypiący się ~Telewizyjny nie szczypiący się (Gość)14.02.2018 09:51

Słuchajcie, napisałem do telewizji i opisałem sytuację. Napisałem do Uwagi i do Państwo w Państwie do red Talkowskiego. Poprowadzimy wizytę telewizji. Kto z mieszkańców wystąpi? Potrzeba grupę osób.

72


gośc ~gośc (Gość)14.02.2018 14:55

Media są lekarstwem na wszystko. Po co inne instytucje, trzeba iść do mediów, one przedstawią sprawy tak jak EPiotrków... Hejt jest bardzo poczytny, więc Hejtujmy....

32


wyrwigrosz ~wyrwigrosz (Gość)14.02.2018 09:39

Poczekajmy aż zaczną ocieplać. Myślę, że na dzień dobry firmę która będzie ocieplać bloki trzeba skontrolować potężnie skarbowo. A więc kontrola skarbowa wstecz na kilka lat tak na początek aby sprawdzić czy jest wszystko w porządku. Następnie będziemy bacznie przyglądać się postępom prac i czy prowadzone są zgodnie z przepisami. Robić zdjęcia i sprawdzać sprawdzać sprawdzać. W razie podejrzenia o złamaniu prawa można zgłosić do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Zobaczymy gdzie będzie ogłoszony przetarg, podsuniemy jeszcze jedną firmę aby wystartowała uczciwie do przetargu.

72


ubaw po pachy ~ubaw po pachy (Gość)15.02.2018 21:42



cos mi to przypomina :D

11


do zaduma ~do zaduma (Gość)15.02.2018 13:03

Zaduma i po co te teksty, już wszystko przecież jest jasne, robimy termomodernizację i tak napisał przedmówca kontrolujemy wszystko wraz z kontrolą skarbową firmy która będzie to wykonywała. Jak już takie to pieniądze kosztuje i my za to płacimy to faktycznie ma być to uczciwie zrobione więc skontrolujmy wszystko. Zróbmy zebranie między sobą i ustalimy co i jak. Z tą kontrolą skarbową to nie głupi pomysł.

52


f.gość ~f.gość (Gość)13.02.2018 13:58

czytam te opinie i mam wrażenie że żadne argumenty tak czy owak nie trafią do mieszkańców, bo oni wiedzą swoje.
Ale przecież w przetargu uczestniczą przedstawiciele mieszkańców, więc ci najbardziej gorliwi mogą w nim wziąźć udział i sprawdzić rzetelność firm startujących. Mogą też zgłosić swojego wykonawcę albo nie robić nic, bo jak widać dobrze im się mieszka w budynku, o który dbać powinni sami.
Sam mieszkam w bloku i ciągle za coś płacę, ale przecież nic z sufitu spółdzielnia nie bierze.
Na pewno jak się blok usamodzielni - wyodrębni, wszyscy się dogadają bez problemu, wszyscy będą systematycznie płacić czynsz (wspólnota nie będzie miała zadłużenia z tego tytułu, bo tylko spółdzielni nie trzeba płacić) i będą super zadowoleni, a czynsze spadną więc bierzcie sprawy w swoje ręce i działajcie....

48


mals ~mals (Gość)12.02.2018 21:33

Ciekawe jest to, że inny mieszkaniec posiadający firnę wycenił termomodernizację o wiele taniej, na co nie zgodził się włodarz spółdzielni....

214


Szanowni Państwo ~Szanowni Państwo (Gość)16.02.2018 09:42

Trzeba udać się do Urzędu Miasta i sprawdzać, czy zarząd faktycznie stara się jak najszybciej zrobić porządek z ziemią. Jeśli nie, możemy zarzucić spółdzielni bezczynność i złożyć zawiadomienie na policji.

61


do zaduma ~do zaduma (Gość)16.02.2018 08:59

tak nie pracujesz nikogo nie znasz ale wiesz że są tacy którzy nie płacą całe lata to może jesteś wróżbitą albo po prostu nie wiesz co piszesz ? W takim razie może najwyższa pora wyjaśnić ci że interesowanie się a wypowiadanie się i doradzanie na temat na który nie ma się pojęcia to drugie Bądźmy inteligentnymi ludźmi

42


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat