metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)12.02.2018 13:31

Proste, dać sprawę do telewizji np UWAGA. Znajdą się wtedy odpowiedzi na większość pytań...

204


lokator ~lokator (Gość)12.02.2018 16:29

Jestem mieszkańcem budynku przy ulicy Dzielnej całkiem niedawno przechodziliśmy podobne rozterki jak w tej chwili mieszkańcy ulicy Piastowskiej, Pan prezes jest człowiekiem który nie liczy się z nikim i z niczym. Nie mieliśmy dostępu do wyników przetargu i co było w nim zawarte, po długich negocjacjach udostępniono nam wycenę na miejscu i na chwilę. Teraz płacimy bardzo wysokie czynsze po prawie 700 zł. Po za tym opłaty są naliczane wedle widzimisię pana Prezesa bez żadnych racjonalnych podstaw. Prezes Jest zbyt długo już na swoim stanowisku a w łapach trzyma przedstawicieli budynków którzy nie chcą go zmienić. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców ulicy Piastowskiej nie podawajcie się.

91


mom ~mom (Gość)13.02.2018 13:47

Cytuję:
Mieszkańcy Karusi będą mieć... ciepło

Tytuł artykułu powinien brzmieć - Mieszkańcy Karusi będą mieć... wydrenowane kieszenie. Przykład S.M. Słowackiego .............

101


doradzimy ~doradzimy (Gość)14.02.2018 10:41

Ja bym proponował lokatorom tej Spółdzielni udać się do NIK - Najwyższa Izba Kontroli z prośbą o przeprowadzenie kontroli następnie do Prezydenta Miasta w celu rzekomego blokowania spraw regulacji gruntu, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości dodam jeszcze tylko że uważam iż odpowiednie media powinny znacznie przyśpieszyć cały proces

131


qlwjw ~qlwjw (Gość)19.02.2018 17:17

mysle ,ze wypadałoby zlozyc sie na dobrego prawnika z Łodzi bo z piotrkowka kazdy konowal sie zna z kazdym.
Wtedy taka osoba szybko wyjasniłaby sprawy gruntów i/lub przyspieszyła sprawe bo smierdzi w tej społdzielni na kilometr i blokuja przekształcenie mieszkan tym ,ktorzy moga. Ci co nie maja ksiag wieczystych nie moga nawet sprzedac mieszkania!!!
mailsand@o2.pl prosze o zgłaszanie sie osob ktorym zalezy na przekształceniu mieszkania w celu obrania jakies drogi w tym kierunku

60


milker ~milker (Gość)18.02.2018 19:09

chciałem tam kupić mieszkanie... było blisko ale Pani nie chciała czekać na pieniądze, bo mi chodziło o mdm. a tak mam trochę droższe, ale bez perypetii i z dopłatą, nie było drogo, bo z https://www.mieszkaniedm.pl/ wyszło mi przy dwójce dzieci 20% wsparcia

42


do zaduma ~do zaduma (Gość)16.02.2018 08:59

tak nie pracujesz nikogo nie znasz ale wiesz że są tacy którzy nie płacą całe lata to może jesteś wróżbitą albo po prostu nie wiesz co piszesz ? W takim razie może najwyższa pora wyjaśnić ci że interesowanie się a wypowiadanie się i doradzanie na temat na który nie ma się pojęcia to drugie Bądźmy inteligentnymi ludźmi

42


Szanowni Państwo ~Szanowni Państwo (Gość)16.02.2018 09:42

Trzeba udać się do Urzędu Miasta i sprawdzać, czy zarząd faktycznie stara się jak najszybciej zrobić porządek z ziemią. Jeśli nie, możemy zarzucić spółdzielni bezczynność i złożyć zawiadomienie na policji.

61


mals ~mals (Gość)12.02.2018 21:33

Ciekawe jest to, że inny mieszkaniec posiadający firnę wycenił termomodernizację o wiele taniej, na co nie zgodził się włodarz spółdzielni....

214


f.gość ~f.gość (Gość)13.02.2018 13:58

czytam te opinie i mam wrażenie że żadne argumenty tak czy owak nie trafią do mieszkańców, bo oni wiedzą swoje.
Ale przecież w przetargu uczestniczą przedstawiciele mieszkańców, więc ci najbardziej gorliwi mogą w nim wziąźć udział i sprawdzić rzetelność firm startujących. Mogą też zgłosić swojego wykonawcę albo nie robić nic, bo jak widać dobrze im się mieszka w budynku, o który dbać powinni sami.
Sam mieszkam w bloku i ciągle za coś płacę, ale przecież nic z sufitu spółdzielnia nie bierze.
Na pewno jak się blok usamodzielni - wyodrębni, wszyscy się dogadają bez problemu, wszyscy będą systematycznie płacić czynsz (wspólnota nie będzie miała zadłużenia z tego tytułu, bo tylko spółdzielni nie trzeba płacić) i będą super zadowoleni, a czynsze spadną więc bierzcie sprawy w swoje ręce i działajcie....

48


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat