metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jojo ~jojo (Gość)06.07.2019 10:09

pójdę w sobotę ,ale podejrzewam ,że będzie taka sama żenua co rok temu

42


gość ~gość (Gość)06.07.2019 10:28

Nie wiem co komu przeszkadza hałas z małych samolotów to już jakiś kaprys ....głośniej się słucha muzyki na słuchawkach.... Fly fest jest nudna impreza i nic ciekawego w programie nie ma zwłaszcza gwiazda sobotniego dnia mogliby się już postarać o coś lepszego

33


lubie jak lecom ~lubie jak lecom (Gość)24.06.2019 13:59

A skoczki bedom lecieli ?

115


RAFAŁ ~RAFAŁ (Gość)06.07.2019 14:16

I znowu kupa grzmota ,czy w tym aeroklubie już wszyscy wszystko pokradli i nawet pomysły na coś fajnego zostały wykradzione z tych pustych głów . Wychowałem się tam jako dzieciak trochę się bawiłem w skakanie , latanie ale jak weszli złodzieje to to wszystko szlak trafił. Mieliśmy bogatą bazę sprzętową i zaplecze ,aeroklub Polski był biedniejszy, a o łódzkim nie wspomnę teraz nie ma nic .KUPA DZIADA I NIC WIĘCEJ !!!!! ,denne impreski od czasu do czasu . Lata 80/90 to było coś ,a to co teraz to …………, możliwości większe a wykonanie DO D!!!!

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat