metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tak ~tak (Gość)14.09.2018 22:48

Ostatni wiersz artykułu brzmi: "Przewidywany termin wstępnego odbioru technicznego obiektu, to 20. 10. 2018." To oznacza, że cała ta mediateka to kiełbasa wyborcza urzędującego prezydenta miasta. Niech ktoś zaprzeczy. Kampania wyborcza za pieniądze mieszkańców to coś nie halo.

113


dd ~dd (Gość)15.09.2018 08:09

Co do estetyki obiektu- rzecz gustu... .Niestety to pomysł bandy urzędniczej za społeczne pieniądze. Ciekawe czy przed wydaniem takiej sumy ,,ktoś" przeprowadził jakiekolwiek rozeznanie,badania odnośnie potrzeb mieszkańców i ewentualnej ilości beneficjentów tej inwestycji, bilans zysków i strat. Takie długoletnie zapożyczenie mieszkańców powinno być poprzedzone analizami np: w pracach magisterskich, prognozami demograficznymi. Kosztowne projekty powinny być konsultowane przede wszystkim z mieszkańcami-podatnikami. Kilka pomysłów inwestycji dla mieszkańców i wybór na zasadzie referendum, głosowania.Nie może być tak, że kilka osób zapożycza społeczeństwo na wiele lat wbrew jego woli. Może się mylę może takie analizy istnieją.. . Do mnie jako do mieszkańca Piotrkowa nie dotarła informacja na ten temat, i mam wrażenie, że o moja opinia na temat mediateki nikogo z decydentów nie interesuje.

71


gość ~gość (Gość)15.09.2018 08:31

Mówcie co chcecie ale mi się nie podoba elewacja z wygiętymi blachami.
Sam budynek jest ok.

41


gość ~gość (Gość)15.09.2018 09:11

A mi sie podoba powinniscie sie cieszyc ze bedziecie mieli cos nowego na tle starego budownictwa a ile kosztowalo czy to wazne fajny pomysl pewno przyciągnie potencjalnych klientów

59


agent cia ~agent cia (Gość)15.09.2018 10:02

Na elewacji fuszerka jak djabli.Blacha pogięta przez pseudowykonawców. Skoro miało być na bogato , to i wykonawstwo powinno być na bogato. Ciekaw jestem czy zostanie ta elewacja odebrana. Na inwestycjach prywatnych , taką fuszerę wykonawca musiałby poprawić na swój koszt.

63


gość ~gość (Gość)15.09.2018 15:08

20 październik ? Dzień przed wyborami ? I wszystko jasne ...

64


gość ~gość (Gość)15.09.2018 16:40

20 październik ? Dzień przed wyborami ? I wszystko jasne ...

64


gość ~gość (Gość)15.09.2018 17:32

A szkoły przeludnione no iters życia no ale nie za jego :)

43


medvd ~medvd (Gość)14.09.2018 15:44

Mediateka och i ach... Wiecie w czym jest problem? To że miasta nie stać na jej utrzymanie. To tak jak kupić samochód za wszystkie swoje oszczędności, za co go opłacić i kupić paliwo?

134


aaaaa ~aaaaa (Gość)15.09.2018 18:55

Kolejny obiekt na który okoliczni mieszkańcy będą sikać spożywając wino marki wino.

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat