metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Hehe ~Hehe (Gość)16.04.2021 20:05

Mendziarni brak zajęcia więc się czepiają wszystkiego nieroby.

33


Aaaa ~Aaaa (Gość)16.04.2021 20:00

Obostrzenoa sa w innych krajach tylko tam wlasciciele dostaja od panstwa taka pomoc ze nie musza sie martwic o to co do garnka wlozyc a za chwile ludziom ktorzy pracuja na swoj sukces od dluszego czasu zaostana tylko dlugi ktore beda musialy splacac ich dzieci

98


Kazik ~Kazik (Gość)16.04.2021 20:25

Celowe działanie rządu podtrzymywanie pandemii szczepionkami które ze szczepionka nic wspólnego nie mają a testy się robi z użyciem soli fizjologicznej co oznacza ,ze wtedy każdy test będzie pozytywny i zdrowi ludzie trafiają na przymusową kwarantannę. Wiem co się dzieje bo nie tylko mam znajome pielęgniarki ale lekarzy czy ratowników czy personel obsługi technicznej. To co się dzieje to istny cyrk realizują założenia agendy 2030 i ustaleń z Davos

42


Aa ~Aa (Gość)16.04.2021 19:31

Jakby wszyscy ćwiczyli tam zgodnie z zaleceniami, to kontroli policyjnych by nie było...

1318


Go kb ~Go kb (Gość)16.04.2021 20:57

Milicja najzwyczajniej w świecie nie ma innych, ważniejszych zajęć, więc stoi pod lokalem pilnując, żeby nikt z jego usług nie korzystał, a wybrała właśnie takie zajęcie, ponieważ nic im tam nie grozi. Gdyby zajęli się np. łapaniem bandziorów to mogliby dostać łomot....więc po co ryzykować...?? Kraj z kartonu......

22


cerainio ~cerainio (Gość)16.04.2021 21:16

Ludzie tu się porównują do innych krajów gdzie wprowadzona jest godzina policyjna itd. Nie ma co się porównywać do gorzej ********* krajów od naszego. Działania milicji są bezprawne i oni doskonale o tym wiedzą. Nie po szli na służbę by łamać prawo i gnębić uczciwych ludzi. Dobrze, że ludzie nie pozostają bierni i reagują. Sam jako klient będę pozywał wszystkich policjantów, którzy mnie spisują jak idę na trening. To jest paranoja!
Nie można na taki coś przyzwalać i koniec kropka. Ludzie zapamiętają te czyny i historia to zapamięta.
PRAWO JEST RÓWNE DLA WSZYSTKICH!

12


rysio barski ~rysio barski (Gość)16.04.2021 18:51

w zdrowym ciele zdrowy duch...hańba dla bandy czworga SLD PSL PO PIS...za bezprawne nielogiczne i absurdalne decyzje ...

167


Okok ~Okok (Gość)16.04.2021 21:26

Nie kumam, w jaki sposób legitymowanie przez Policję (w tym przypadku klientów) pozbawia możliwości kogokolwiek możliwości prowadzenia działalności.
Widać w artykule nieprzychylnej redakcji taniego straszenia policjantów pozwami cywilnymi ciąg dalszy.

51


Kolo ~Kolo (Gość)16.04.2021 21:27

Zamontować zamek elektroniczny i nie wpuszczac bydła.

33


Mi ~Mi (Gość)16.04.2021 21:27

Mundurowi rubcie swoje

91


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat