metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lajkonik ~Lajkonik (Gość)24.09.2019 12:36

Przy ul. Poprzecznej 15a już też jest pooznaczanych farbą 13 dorodnych drzew do wycinki przez Piotrkowską Spółdzielnię Mieszkaniową.

41


wojciech ~wojciech (Gość)22.09.2019 08:09

to jest tak, jak nie usuwają starych drzew i spadają na samochody i ludzi to jest krzyk, że nikt nic nie zrobił. Jak usuwają to tez jest krzyk, że usuwają. Niestety drzewa też się starzeją, niektóre zagrażają bezpieczeństwu. Jak w Warszawie konar spadł na matkę z dzieckiem w parku i małe dziecko zostało zabite to wszyscy się oburzali dlaczego nikt nic wcześniej nie zrobił. Niestety czasami trzeba wyciąć stare drzewa i posadzić nowe.

2112


głos rozsądku ~głos rozsądku (Gość)24.09.2019 19:05

Drzewa wysokie do 5-tego piętra 3 metry od okna. Słoneczny dzień a o 18-tej przy sztucznym świetle trzeba czytać książkę bo ciemno jak w d..... nie mówiąc już o pochmurnych, ponurych dniach a o suszeniu prania w słońcu czy opalaniu na balkonie można tylko pomarzyć, Nie jestem przeciwko drzewom ale niech to będzie jakoś z głową robione. Za oknem od południowej strony można przecież posadzić niskie drzewka lub krzewy a od północnej gdzie i tak nie ma słońca niech sobie będą 20-to metrowe potwory. W tym roku jeszcze dosadzili las małych drzewek i za 5 lat znowu będą niektórzy wkurzeni, bo drzewa zasłaniają światło. Jest tyle pustych placów ale nie... trzeba komuś pod oknem od południa. Nie marudźcie, że tragedia, bo wycięli następne 10 drzew, Na każde 10 jest sadzone nowe 10 lub 12. Nie marudźcie, że kiedy one urosną. Przecież już urosły te posadzone 5 lat temu, te posadzone 10 czy 15 lat temu. Jeśli Ci mało drzew, to rozejrzyj się za pustymi placami gdzie nikomu nie będzie przeszkadzało drzewo i wyjdź z inicjatywą. Niejeden w życiu drzewa nie posadził ale jak wycinają starocia 10 km od niego do sie drze, że wielka krzywda się dzieje.

16


ja ~ja (Gość)23.09.2019 12:21

zaoraszam tych super eko ludzi do mnie na parter ciekawe czy chcieliby mieszkac po ciemku i w lato zapalac swiatlo

1113


James ~James (Gość)22.09.2019 16:12

W parku Belzackim od miesiąca leży powalone przez wiatr drzewo i kto je
sprzątnie?

170


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat